Malatya Ordu Arası Kaç Km Kaç Saat?

9 saat 8 dk519 Km
12:08113 TL ~ 240 TL

Malatya Ordu Kaç Km

Malatya Ordu arası kaç km,Malatya Ordu nasıl giderim,Malatya Ordu mesafe hesaplama,Malatya Ordu yol tarifi,Malatya Ordu nasıl gidilir,Malatya Ordu yol haritası,Malatya Ordu kaç saat,Malatya Ordu kaç km

Malatya Ordu arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 519 Km mesafededir. Malatya Ordu arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Malatya ile Ordu yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 9 saat 8 dakika sürecektir. Malatya Ordu arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 31 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 203 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 221 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 113 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Malatya Ordu yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Malatya Ordu nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 21.09.2019 tarihi itibariyle; benzin 7.11 TL, motorin 6.51 TL, LPG 3.43 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Malatya Ordu kaç km,Malatya Ordu kaç saat,Malatya Ordu yol haritası,Malatya Ordu kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama