Mudanya Ayvalık Arası Kaç Km Kaç Saat?

3 saat 51 dk285 Km
06:5160 TL ~ 121 TL

Mudanya Ayvalık Kaç Km

Mudanya Ayvalık arası kaç km,Mudanya Ayvalık nasıl giderim,Mudanya Ayvalık mesafe hesaplama,Mudanya Ayvalık yol tarifi,Mudanya Ayvalık nasıl gidilir,Mudanya Ayvalık yol haritası,Mudanya Ayvalık kaç saat,Mudanya Ayvalık kaç km

Mudanya Ayvalık arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 285 Km mesafededir. Mudanya Ayvalık arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Mudanya ile Ayvalık yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 3 saat 51 dakika sürecektir. Mudanya Ayvalık arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 17 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 103 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 112 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 60 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Mudanya Ayvalık yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Mudanya Ayvalık nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 19.08.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.53 TL, motorin 6.01 TL, LPG 3.35 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Mudanya Ayvalık kaç km,Mudanya Ayvalık kaç saat,Mudanya Ayvalık yol haritası,Mudanya Ayvalık kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama