Marmaris Kemer Antalya Arası Kaç Km Kaç Saat?

5 saat 56 dk353 Km
08:5675 TL ~ 150 TL

Marmaris Kemer Antalya Kaç Km

Marmaris Kemer Antalya arası kaç km,Marmaris Kemer Antalya nasıl giderim,Marmaris Kemer Antalya mesafe hesaplama,Marmaris Kemer Antalya yol tarifi,Marmaris Kemer Antalya nasıl gidilir,Marmaris Kemer Antalya yol haritası,Marmaris Kemer Antalya kaç saat,Marmaris Kemer Antalya kaç km

Marmaris Kemer Antalya arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 353 Km mesafededir. Marmaris Kemer Antalya arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Marmaris ile Kemer Antalya yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 5 saat 56 dakika sürecektir. Marmaris Kemer Antalya arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 21 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 127 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 138 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 75 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Marmaris Kemer Antalya yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Marmaris Kemer Antalya nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 19.08.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.53 TL, motorin 6.01 TL, LPG 3.35 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Marmaris Kemer Antalya kaç km,Marmaris Kemer Antalya kaç saat,Marmaris Kemer Antalya yol haritası,Marmaris Kemer Antalya kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama