Zonguldak Karabük Arası Kaç Km Kaç Saat?

1 saat 47 dk101 Km
04:4723 TL ~ 45 TL

Zonguldak Karabük Kaç Km

Zonguldak Karabük arası kaç km,Zonguldak Karabük nasıl giderim,Zonguldak Karabük mesafe hesaplama,Zonguldak Karabük yol tarifi,Zonguldak Karabük nasıl gidilir,Zonguldak Karabük yol haritası,Zonguldak Karabük kaç saat,Zonguldak Karabük kaç km

Zonguldak Karabük arası kaç km? yaklaşık olarak toplam 101 Km mesafededir. Zonguldak Karabük arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; Zonguldak ile Karabük yolculuğu yaklaşık olarak arabanız ile tahmini 1 saat 47 dakika sürecektir. Zonguldak Karabük arası yol güzergahı için Km hesaplama sonucunda 6 Lt yakıt tüketimi yapacaksınız. Bu tüketim sonucunda aracınız dizel ise yaklaşık 39 TL, benzinli araç kullanıyorsanız 42 TL şayet LPG takılı bir aracınız varsa bu yolculukta 23 TL ortalama yakıt maliyetiniz oluşacaktır.

Yukarıdaki haritadan Zonguldak Karabük yol tarifi ile yol haritası detaylarını inceleyebilir, Zonguldak Karabük nasıl gidilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca yol güzergahınızdaki yakın yerler ile haritayı kaydırarak diğer bölgeleride inceleyebilirsiniz.

Haritanın sağ alt köşesinde bulunan butona tıklayıp, trafik olaylarını gösteri seçtiğinizde güzergahınız üzerinde ve yakın çevresinde trafik kazasının olup olmadığını, çalışma yapılan ve kapalı yolların detaylarını görebilirsiniz. Trafik Durumu butonuna tıkladığınızda ise trafik ve yol durumu bilgisini ve yakın çevresinde bulunan trafik ve yol yoğunluk haritası bilgisine ulaşabilirsiniz. Yine aynı buton yardımıyla Harita görselini de uydu haritası veya arazi görünümü ile değiştirebilisiniz. İyi yolculuklar dileriz.

NOT: Bu güzergahta Mesafe hesaplama yapılırken yol boyunca aracınızla hızınız 90 kilometre/saat olarak hesaplanmıştır. Ortalama tüketim 100 Km' de 6 Lt olarak alınmış olup, yakıt maliyeti hesaplamasında 15.10.2019 tarihi itibariyle; benzin 6.86 TL, motorin 6.44 TL, LPG 3.70 TL olarak alınarak yapılmıştır.

Etiketler : Zonguldak Karabük kaç km,Zonguldak Karabük kaç saat,Zonguldak Karabük yol haritası,Zonguldak Karabük kaç kilometre,şehirler arası mesafe,iller arası mesafe,nasıl giderim,ilçeler arası mesafe,nereden nereye,rota hesaplama,km hesaplama,mesafe hesaplama,kaç km,nerden nereye

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
close
Mesafe Hesaplama
close
Mesafe Hesaplama