TCDD 17 Eylül Ekspresi Tren Saatleri

Güncelleme : 17 Ocak 2019

İzmir > Bandırma Tren Saatleri

İstasyonuÇıkışVarış
İzmir-Konak-Basmane14:00
İzmir-Çiğli14:3214:31
İzmir-Menemen14:4814:46
Manisa-Yunusemre-Muradiye15:1615:15
Manisa-Merkez15:3515:25
Manisa-Saruhanlı15:5615:55
Manisa-Saruhanlı-İshakçelebi16:0516:04
Manisa-Akhisar16:3216:30
Manisa-Kırkağaç17:0517:03
Manisa-Soma17:1817:16
Balıkesir-Savaştepe17:4917:47
Balıkesir-Savaştepe-Soğucak18:1618:15
Balıkesir-Altıeylül-Çukurhüseyin18:3518:33
Balıkesir-Altıeylül-Gökköy18:4518:44
Balıkesir-Merkez19:0218:58
Balıkesir-Karesi-Yeniköy19:3019:28
Balıkesir-Susurluk19:5819:56
Balıkesir-Bandırma-Aksakal20:2720:26
Balıkesir-Bandırma-Sığırcı20:4320:42
Balıkesir-Bandırma-Kuşcenneti20:5420:52
Balıkesir-Bandırma-Gar20:5920:58
Balıkesir-Bandırma21:01

Balıkesir > İzmir Tren Saatleri

İstasyonuÇıkışVarış
Balıkesir-Merkez18:10
Balıkesir-Altıeylül-Gökköy18:2418:23
Balıkesir-Altıeylül-Çukurhüseyin18:3518:33
Balıkesir-Savaştepe-Soğucak18:5518:53
Balıkesir-Savaştepe19:2019:18
Manisa-Soma19:5019:48
Manisa-Kırkağaç20:0420:02
Manisa-Akhisar20:3920:34
Manisa-Saruhanlı-İshakçelebi21:0621:05
Manisa-Saruhanlı21:1621:14
Manisa-Merkez21:3821:35
Manisa-Yunusemre-Muradiye21:5021:48
Manisa-Turgutlu-Ayvacık22:0222:01
İzmir-Menemen-Emiralem22:1222:10
İzmir-Menemen22:2222:20
İzmir-Çiğli22:4022:39
İzmir-Konak-Basmane23:06

17 Eylül Ekspresi Tren Durakları

17 Eylül Ekspresi Treni İzmir > Manisa > Balıkesir arasında hergün çalışmaktadır. 17 Eylül Ekspresi Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
17 Eylül Ekspresi İzmir Bandırma Tren Saatleri
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 19.04.2019 16:28:43

Geçiş İllerindeki Bağlantı Trenleri

17 Eylül Ekspresi Treni
İzmir Balıkesir
6 Eylül Ekspresi Treni
İzmir Balıkesir
Ege Ekspresi Treni
İzmir Balıkesir
İzmir Mavi Treni
Ankara İzmir
Karesi Ekspresi Treni
İzmir Balıkesir
17 Eylül Ekspresi Treni
İzmir Balıkesir
6 Eylül Ekspresi Treni
İzmir Balıkesir
Ege Ekspresi Treni
İzmir Balıkesir
İzmir Mavi Treni
Ankara İzmir
Karesi Ekspresi Treni
İzmir Balıkesir
Konya Mavi Treni
İzmir Konya
17 Eylül Ekspresi Treni
İzmir Balıkesir
6 Eylül Ekspresi Treni
İzmir Balıkesir
Ege Ekspresi Treni
İzmir Balıkesir
İzmir Mavi Treni
Ankara İzmir
Karesi Ekspresi Treni
İzmir Balıkesir
Konya Mavi Treni
İzmir Konya

17 Eylül Ekspresi Tren Kaç Saat?

İzmir > Balıkesir > İzmir şehirleri arasında çalışan 17 Eylül Ekspresi Treni günde tek sefer yapmakta olup toplam 22 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama İzmir Bandırma-Balıkesir yönü 7 saat, Balıkesir İzmir yönü 4 saat 56 dakika sürmektedir.

17 Eylül Ekspresi Tren Bileti Fiyatları

17 Eylül Ekspresi Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

TCDD İletişim Bilgileri

17 Eylül Ekspresi tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
BALIKESİR24 SAAT AÇIK (266) 241 03 00 / 2
BANDIRMA(ŞEHİR)08.00 - 19.00 (266) 715 30 50 / 2
SAVAŞTEPE09.00 - 12.00 / 13.00 - 18.00 (266) 552 10 23
BAYINDIR05.45 - 20.45 (232) 581 30 56
ÇİĞLİ06.45 - 21.45 (232) 386 19 52
GAZİEMİR07.30 - 21.00 (232) 251 34 32
İZMİR (ALSANCAK)Haftaiçi Danışma (232) 464 77 95
İZMİR (BASMANE)07.00 - 21.30 (232) 484 86 38
MENEMEN07.00 - 23.30 (232) 832 13 42
ÖDEMİŞ(ŞEHİR)04.45 - 18.00 (232) 545 14 98
SELÇUK06.00 - 21.00 (232) 892 60 06
TEPEKÖY07.00 - 20.30 (232) 856 82 51
TİRE05.00 - 18.30 (232) 512 15 25
TORBALI06.00 - 21.30 (232) 856 16 30
AKHİSAR06.00 - 22.00 (236) 414 17 14
ALAŞEHİR04.45 - 19.30 (236) 653 11 14
KIRKAĞAÇ13.30 - 19.00 (236) 588 20 86
MANİSA07.00 - 23.00 (236) 231 16 96
SALİHLİ05.45 - 20.00 (236) 714 11 04
SOMA05.30 - 23.00 (236) 613 21 47
TURGUTLU06.00 - 20.30 (236) 313 10 46
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.