Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X

TCDD Adana Mersin Tren Saatleri

Güncelleme : 17 Ocak 2019

Adana > Mersin Tren Saatleri

İstasyon626676266962621626236262562627626296263162633626376263962641
Adana21:3022:3005:5006:1006:3507:1007:3008:1009:0011:0011:5012:30
Şakirpaşa21:3522:35-06:1506:4007:1507:3508:1509:0511:0511:5512:35
Şehitlik21:4022:40-06:2006:4507:20-08:2009:1011:1012:0012:40
Yenice21:5622:5606:1206:3607:0107:3807:5408:3609:2611:2612:1612:56
Tarsus22:1123:1106:2706:5107:1607:5408:0908:5109:4111:4112:3113:11
Huzurkent-23:18-06:5807:2308:01--09:4811:48--
Taşkent22:2123:24-07:0407:2908:07-09:0109:5411:5412:4113:21
Karacailyas-23:30--07:3508:13--10:0012:00--
Tırmıl-23:34--07:3908:17--10:0412:04-13:30
Mersin22:3623:4206:5107:1907:4708:2508:3409:1610:1212:1212:5613:38
İstasyon626436264562647626496265162653626556265762659626616266362665
Adana13:1013:5014:3015:1516:0016:5017:2017:4018:1518:5020:0020:50
Şakirpaşa13:1513:5514:3515:2016:0516:5517:2517:4518:2018:5620:0520:55
Şehitlik13:2014:0014:4015:2516:1017:0017:3017:5018:2619:0220:10-
Yenice13:3614:1614:5615:4116:2617:1617:4618:0618:4219:1820:2621:14
Tarsus13:5114:3115:1115:5616:4117:3118:0118:2118:5719:3320:4121:29
Huzurkent13:58--16:03-17:38--19:04-20:48-
Taşkent14:0414:4115:2116:0916:5117:4418:1118:3119:1019:4320:54-
Karacailyas14:10--16:15-17:50--19:16-21:00-
Tırmıl14:14--16:19-17:54--19:20-21:04-
Mersin14:2214:5615:3616:2717:0618:0218:2618:4619:2819:5821:1221:53

Adana Mersin Treni Durakları

Adana Mersin Treni Mersin > Adana arasında hergün çalışmaktadır. Adana Mersin Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
Adana Mersin Tren Saatleri
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 19.02.2019 21:21:14

Geçiş İllerindeki Bağlantı Trenleri

Adana Mersin Treni Kaç Saat?

Adana > Mersin > Adana şehirleri arasında çalışan Adana Mersin Treni günde 24 tren seferi olup toplam 10 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 1 saat 05 dakika sürmektedir.

Adana Mersin Tren Bilet Fiyatları

Adana Mersin Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

Adana Mersin Treni İletişim Bilgileri

Yurtiçi ve yurtdışı tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
ADANA05.30-21.30 (322) 453 31 72
CEYHAN07.30 - 11.00 /16.00-20.00 (322) 613 45 07
MERSİN05.30 - 21.30 (324) 231 12 67
TARSUS05.30 - 21.30 (324) 624 17 15
YENİCE07.00 - 20.00 (324) 651 24 84
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.