TCDD Adana Mersin Tren Saatleri Seferleri

Güncelleme : 08 Nisan 2019

Adana > Mersin Tren Saatleri

İstasyon6262162623626256262762629
Adana05:5006:1506:4507:0507:30
Şakirpaşax06:1906:4907:0907:34
Şehitlikx06:2406:5407:1407:39
Yenice06:1106:3907:0907:3107:54
Tarsus06:2706:5507:2507:4708:10
Huzurkentx07:0207:3207:54x
Taşkentx07:0807:3808:00x
Karacailyasx07:1407:4408:06x
Tırmılx07:1807:4808:10x
Mersin06:5107:2607:5608:1808:35
İstasyon6263162633626356263762639
Adana08:1509:0011:0011:4512:30
Şakirpaşa08:1909:0411:0411:4912:34
Şehitlik08:2409:0911:0911:5412:39
Yenice08:3909:2411:2412:0912:54
Tarsus08:5509:4011:4012:2513:10
Huzurkentxxx12:3213:17
Taşkentx09:50x12:3813:23
Karacailyasxxx12:4413:29
Tırmılxxx12:4813:33
Mersin09:1910:0512:0412:5613:41
İstasyon6264162643626456264762649
Adana13:1514:0014:4515:3016:15
Şakirpaşa13:1914:0414:4915:3416:19
Şehitlik13:2414:0914:5415:3916:24
Yenice13:3914:2415:0915:5416:39
Tarsus13:5514:4015:2516:1016:55
Huzurkent14:02xxx17:02
Taşkent14:08x15:35x17:08
Karacailyas14:14xxx17:14
Tırmıl14:18xxx17:18
Mersin14:2615:0415:5016:3417:26
İstasyon6265162653626556265762659
Adana16:5017:1517:4518:1518:40
Şakirpaşa16:5417:1917:4918:1918:44
Şehitlik16:5917:2417:5418:2418:50
Yenice17:1417:3918:0918:3919:05
Tarsus17:3017:5518:2518:5519:21
Huzurkent17:3718:0218:3219:02x
Taşkent17:4318:0818:3819:08x
Karacailyas17:4918:1418:4419:14x
Tırmıl17:5318:1818:4819:18x
Mersin18:0118:2618:5619:2619:45
İstasyon62661626636266562667
Adana20:0020:4521:3022:30
Şakirpaşa20:0520:4921:3422:34
Şehitlik20:1120:5421:3922:39
Yenice20:2621:0921:5422:54
Mersin20:4221:2522:1023:10
Huzurkentxxx23:17
Taşkentxx22:2023:23
Karacailyasxx22:2623:29
Tırmılxx22:3023:33
Mersin21:0621:4922:3823:41

Adana Mersin Tren Durakları

Adana Mersin Treni Mersin > Adana arasında hergün çalışmaktadır. Adana Mersin Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
TCDD Adana Mersin Tren Saatleri Seferleri 2019
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 19.04.2019 16:29:18

Geçiş İllerindeki Bağlantı Trenleri

Adana Mersin Tren Kaç Saat?

Adana > Mersin > Adana şehirleri arasında çalışan Adana Mersin Treni günde 24 tren seferi olup toplam 10 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 1 saat 05 dakika sürmektedir.

Adana Mersin Tren Bileti Fiyatları

Adana Mersin Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

TCDD İletişim Bilgileri

Adana Mersin tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
ADANA05.30-21.30 (322) 453 31 72
CEYHAN07.30 - 11.00 /16.00-20.00 (322) 613 45 07
MERSİN05.30 - 21.30 (324) 231 12 67
TARSUS05.30 - 21.30 (324) 624 17 15
YENİCE07.00 - 20.00 (324) 651 24 84
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.