TCDD Basmane İzmir Denizli Tren Saatleri

Güncelleme : 08 Nisan 2019

İzmir > Denizli Tren Saatleri

İstasyon327013270332705327073270932711
İzmir-Konak-Basmane07:4208:5311:3015:3016:4117:54
İzmir-Gaziemir08:0109:1311:4915:4917:0118:13
İzmir-Gaziemir-A.Menderes Havaalanı08:0609:1811:5515:5517:0618:19
İzmir-Menderes08:1109:2212:0016:0017:1018:24
İzmir-Torbalı-Pancar08:2509:3612:1416:1417:2418:39
İzmir-Torbalı08:3609:4812:2516:2517:3718:50
İzmir-Torbalı-Tepeköy08:4209:5312:2916:3117:4118:55
İzmir-Selçuk09:0910:1712:5316:5518:0519:20
İzmir-Selçuk-Çamlık09:2210:3013:0617:0818:1819:36
Aydın-Germencik-Ortaklar09:4210:4913:2517:2718:3619:57
Aydın-Germencik09:5211:0313:3517:3818:4620:12
Aydın-İncirliova10:0211:1413:4517:4918:5820:22
Aydın-Merkez10:1311:2713:5618:0419:0920:33
Aydın-Merkez-Umurlu10:2711:4014:0818:1619:2120:45
Aydın-Köşk10:3611:5014:1718:2619:3120:54
Aydın-Sultanhisar10:4612:0114:2818:3619:4121:04
Aydın-Sultanhisar-Atça10:5212:0914:3418:4319:4721:10
Aydın-Nazilli-İsabeyli10:5800:0000:0018:4900:0000:00
Aydın-Nazilli11:0512:2214:4518:5919:5821:21
Aydın-Kuyucak11:1612:3414:5619:1020:0921:32
Aydın-Kuyucak-Pamukören11:2312:4215:0319:1720:1621:39
Aydın-Kuyucak-Horsunlu11:3012:4815:0819:2220:2121:44
Aydın-Buharkent11:4213:0115:2419:3420:3321:56
Denizli-Sarayköy11:5713:1815:3919:4920:4822:11
Denizli-Pamukkale-Goncalı12:1613:3715:5820:0821:0722:30
Denizli-Merkez12:2713:4816:0920:1921:1822:41

Denizli > İzmir Tren Saatleri

İstasyon327023270432706327083271032712
Denizli-Merkez04:2005:5008:2512:4514:3517:30
Denizli-Merkez-Km. 251+48504:3206:0208:3712:5714:4717:42
Denizli-Pamukkale-Goncalı04:3406:0408:3912:5914:4917:45
Denizli-Sarayköy04:5306:2308:5813:1915:0818:04
Aydın-Buharkent05:0806:3809:1413:3415:2318:23
Aydın-Kuyucak-Horsunlu05:2006:5009:2613:4615:3518:35
Aydın-Kuyucak-Pamukören05:2606:5609:3213:5215:4118:41
Aydın-Kuyucak05:3307:0309:3913:5915:4818:48
Aydın-Nazilli05:4507:1509:5114:1116:0019:00
Aydın-Nazilli-İsabeyli00:0007:2100:0000:0000:0019:06
Aydın-Sultanhisar-Atça05:5607:2710:0214:2216:1119:12
Aydın-Sultanhisar06:0207:3310:0814:2916:1819:18
Aydın-Köşk06:1207:4310:1814:3916:2819:30
Aydın-Merkez-Umurlu06:2107:5210:2814:4816:3819:39
Aydın-Merkez06:3408:0510:4315:0116:5419:52
Aydın-İncirliova06:4408:1510:5315:1117:0520:02
Aydın-Germencik06:5408:2511:0415:2117:1520:13
Aydın-Germencik-Ortaklar07:0508:3611:1515:3517:2620:23
İzmir-Selçuk-Çamlık07:2308:5411:3315:5317:4420:41
İzmir-Selçuk07:3609:0811:4616:0617:5720:55
İzmir-Torbalı-Tepeköy08:0009:3512:1016:3018:2321:20
İzmir-Torbalı08:0509:3912:1416:3418:2721:26
İzmir-Torbalı-Pancar08:1709:5112:2516:4618:3821:37
İzmir-Menderes08:3210:0512:4017:0218:5321:52
İzmir-Gaziemir-A.Menderes Havaalanı08:3710:0912:4417:0618:5721:56
İzmir-Gaziemir08:4310:1412:5017:1219:0222:02
İzmir-Konak-Basmane09:0210:3313:0917:3019:2122:21

Basmane İzmir Denizli Tren Durakları

Basmane İzmir Denizli Treni İzmir > Aydın > Denizli arasında hergün çalışmaktadır. Basmane İzmir Denizli Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
TCDD İzmir Denizli İzmir Tren Saatleri 2019
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 19.04.2019 16:28:47

Geçiş İllerindeki Bağlantı Trenleri

Basmane İzmir Denizli Tren Kaç Saat?

İzmir > Denizli > İzmir şehirleri arasında çalışan Basmane İzmir Denizli Treni günde tek yönde 6 tren seferi olup toplam 26 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 4 saat 40 dakika sürmektedir.

Basmane İzmir Denizli Tren Bileti Fiyatları

Basmane İzmir Denizli Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

TCDD İletişim Bilgileri

Basmane İzmir Denizli tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
AYDIN07.00 - 20.00 (256) 212 99 40 / 71351
GERMENCİK06.30 - 20.30 (256) 563 10 59
İNCİRLİOVA06.30 - 20.30 (256) 585 11 12
NAZİLLİ06.30 - 20.30 (256) 312 49 79 / 71351
ORTAKLAR06.00 - 20.30 (256) 577 10 72
SÖKE05.30 - 17.30 (256) 518 11 83
DENİZLİ06.00 - 18.00 (258) 268 28 31
BAYINDIR05.45 - 20.45 (232) 581 30 56
ÇİĞLİ06.45 - 21.45 (232) 386 19 52
GAZİEMİR07.30 - 21.00 (232) 251 34 32
İZMİR (ALSANCAK)Haftaiçi Danışma (232) 464 77 95
İZMİR (BASMANE)07.00 - 21.30 (232) 484 86 38
MENEMEN07.00 - 23.30 (232) 832 13 42
ÖDEMİŞ(ŞEHİR)04.45 - 18.00 (232) 545 14 98
SELÇUK06.00 - 21.00 (232) 892 60 06
TEPEKÖY07.00 - 20.30 (232) 856 82 51
TİRE05.00 - 18.30 (232) 512 15 25
TORBALI06.00 - 21.30 (232) 856 16 30
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.