TCDD Basmane İzmir Ödemiş Tren Saatleri

Güncelleme :

İzmir > Ödemiş Tren Saatleri

İstasyon327213272332725327273272932731
İzmir-Konak-Basmane06:2009:2012:3015:0517:0520:30
İzmir-Gaziemir06:3909:3912:4915:2517:2520:49
İzmir-Gaziemir-A.Menderes Havaalanı06:4409:4412:5415:3117:3120:54
İzmir-Menderes06:4809:4812:5815:3617:3620:58
İzmir-Torbalı-Pancar07:0210:0213:1215:5017:5121:12
İzmir-Torbalı07:1410:1513:2416:0518:0321:24
İzmir-Torbalı-Gürgür--13:32-18:11-
İzmir-Torbalı-Taşkesik07:23-13:35-18:1421:33
İzmir-Bayındır-Arıkbaşı07:2910:2913:4116:1918:2021:39
İzmir-Bayındır-Karpuzlu07:3510:3513:4716:2518:2621:45
İzmir-Bayındır-Elifli07:38-13:5000:0018:29-
İzmir-Bayındır-Furunlu07:41-13:5316:3018:32-
İzmir-Bayındır07:4610:4313:5816:3518:4021:53
İzmir-Bayındır-Bayındır MYO07:5010:47-16:39--
İzmir-Bayındır-Yakaköy07:53-14:04-18:46-
İzmir-Bayındır-Çatal07:5710:5214:0816:4818:5022:01
İzmir-Bayındır-Pınarlı Durağı08:01-14:12-18:54-
İzmir-Tire-Derebaşı08:06-14:17-18:59-
İzmir-Tire-Doyranlı08:10-14:21-19:03-
İzmir-Ödemiş-İlkkurşun08:1511:0514:2617:0119:0822:14
İzmir-Ödemiş-Ödemiş Gar08:2311:1314:3417:0919:1622:22
İzmir-Ödemiş-Ödemiş Şehir08:2811:1814:3917:1419:2122:27

Ödemiş > İzmir Tren Saatleri

İstasyon3272232724327263272832730
İzmir-Ödemiş-Ödemiş Şehir05:2007:0508:4512:0014:50
İzmir-Ödemiş-Ödemiş Gar05:2407:0908:4912:0414:54
İzmir-Ödemiş-Beytiköy05:29----
İzmir-Ödemiş-İlkkurşun05:3507:1808:5812:1315:04
İzmir-Tire-Doyranlı05:40--12:18-
İzmir-Tire-Derebaşı05:44--12:22-
İzmir-Bayındır-Pınarlı Durağı05:4907:29-12:27-
İzmir-Bayındır-Çatal05:5307:3309:1112:3115:24
İzmir-Bayındır-Yakaköy05:58--12:36-
İzmir-Bayındır-Bayındır MYO06:0107:4009:17-15:30
İzmir-Bayındır06:0507:4709:2112:4115:34
İzmir-Bayındır-Furunlu06:1007:5209:2612:4615:39
İzmir-Bayındır-Elifli06:1307:55-12:49-
İzmir-Bayındır-Karpuzlu06:1607:5809:3112:5215:44
İzmir-Bayındır-Arıkbaşı06:2208:0409:3712:5815:50
İzmir-Torbalı-Taşkesik06:2808:10-13:04-
İzmir-Torbalı-Gürgür06:31----
İzmir-Torbalı06:3908:2409:5113:1616:04
İzmir-Torbalı-Pancar06:5008:3710:0213:2716:15
İzmir-Menderes07:0508:5210:1613:4116:29
İzmir-Gaziemir-A.Menderes Havaalanı07:0908:5610:2013:4516:33
İzmir-Gaziemir07:1409:0110:2613:5016:38
İzmir-Konak-Basmane07:3309:1910:4514:0916:57

Geçiş İllerindeki Bağlantı Trenleri

Trenin geçiş yaptığı illerde bulunan tren istasyonu ve geçen tren seferlerine ait bilgileri alttaki listede görebilirsiniz. Aşağıda il isimlerini seçip tren seferleri linklerine tıkladığınızda tren saatlerinin ve ilgili tren istasyonuna ait detaylara ulaşabilirsiniz.

17 Eylül Ekspresi Treni
İzmir Balıkesir
6 Eylül Ekspresi Treni
İzmir Balıkesir
Denizli İzmir Treni
İzmir Denizli
Ege Ekspresi Treni
İzmir Balıkesir
İzmir Mavi Treni
Ankara İzmir
Karesi Ekspresi Treni
İzmir Balıkesir
Konya Mavi Treni
İzmir Konya

İzmir Ödemiş İzmir Bölgesel Tren Durakları

İzmir Ödemiş İzmir Treni güzergahı olarak İzmir illeri arasında hergün çalışmaktadır.İzmir Ödemiş İzmir Treni yolculuğu sırasında hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
izmir ödemiş tren saatleri basmane ödemiş tren saatleri ödemiş izmir tren saatleri tcdd izmir  ödemiş  izmir ödemiş treni  tren bileti fiyatları izmir ödemiş banliyo tren saatleri tren seferleri izmir ödemiş bölgesel tren saatleri tren bileti

İzmir Ödemiş İzmir Tren Kaç Saat?

İzmir ili içerisinde çalışan İzmir Ödemiş İzmir Treni günde tek yönde 6 tren seferi olup toplam 22 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 2 saat sürmektedir.

İzmir Ödemiş İzmir Tren Bileti Fiyatları

İzmir Ödemiş İzmir Tren Saatleri ve tren bileti fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilir, 444 82 33 no.lu çağrı merkezini arayabilir yada tren garlarındaki bilet satış noktalarına ulaşıp tren biletinizi alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

İzmir ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için İzmir hava durumu, peki gideceğiniz İzmir ili ve ilçelerinde hava nasıl olacak? bu durumu da öğrenmek için İzmir hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X