TCDD Basmane İzmir Ödemiş Tren Saatleri

Güncelleme : 04 Mart 2019

İzmir > Ödemiş Tren Saatleri

İstasyon327213272332725327273272932731
İzmir-Konak-Basmane06:2009:2012:3015:0517:0520:30
İzmir-Gaziemir06:3909:3912:4915:2517:2520:49
İzmir-Gaziemir-A.Menderes Havaalanı06:4409:4412:5415:3117:3120:54
İzmir-Menderes06:4809:4812:5815:3617:3620:58
İzmir-Torbalı-Pancar07:0210:0213:1215:5017:5121:12
İzmir-Torbalı07:1410:1513:2416:0518:0321:24
İzmir-Torbalı-Gürgür--13:32-18:11-
İzmir-Torbalı-Taşkesik07:23-13:35-18:1421:33
İzmir-Bayındır-Arıkbaşı07:2910:2913:4116:1918:2021:39
İzmir-Bayındır-Karpuzlu07:3510:3513:4716:2518:2621:45
İzmir-Bayındır-Elifli07:38-13:5000:0018:29-
İzmir-Bayındır-Furunlu07:41-13:5316:3018:32-
İzmir-Bayındır07:4610:4313:5816:3518:4021:53
İzmir-Bayındır-Bayındır MYO07:5010:47-16:39--
İzmir-Bayındır-Yakaköy07:53-14:04-18:46-
İzmir-Bayındır-Çatal07:5710:5214:0816:4818:5022:01
İzmir-Bayındır-Pınarlı Durağı08:01-14:12-18:54-
İzmir-Tire-Derebaşı08:06-14:17-18:59-
İzmir-Tire-Doyranlı08:10-14:21-19:03-
İzmir-Ödemiş-İlkkurşun08:1511:0514:2617:0119:0822:14
İzmir-Ödemiş-Ödemiş Gar08:2311:1314:3417:0919:1622:22
İzmir-Ödemiş-Ödemiş Şehir08:2811:1814:3917:1419:2122:27

Ödemiş > İzmir Tren Saatleri

İstasyon3272232724327263272832730
İzmir-Ödemiş-Ödemiş Şehir05:2007:0508:4512:0014:50
İzmir-Ödemiş-Ödemiş Gar05:2407:0908:4912:0414:54
İzmir-Ödemiş-Beytiköy05:29----
İzmir-Ödemiş-İlkkurşun05:3507:1808:5812:1315:04
İzmir-Tire-Doyranlı05:40--12:18-
İzmir-Tire-Derebaşı05:44--12:22-
İzmir-Bayındır-Pınarlı Durağı05:4907:29-12:27-
İzmir-Bayındır-Çatal05:5307:3309:1112:3115:24
İzmir-Bayındır-Yakaköy05:58--12:36-
İzmir-Bayındır-Bayındır MYO06:0107:4009:17-15:30
İzmir-Bayındır06:0507:4709:2112:4115:34
İzmir-Bayındır-Furunlu06:1007:5209:2612:4615:39
İzmir-Bayındır-Elifli06:1307:55-12:49-
İzmir-Bayındır-Karpuzlu06:1607:5809:3112:5215:44
İzmir-Bayındır-Arıkbaşı06:2208:0409:3712:5815:50
İzmir-Torbalı-Taşkesik06:2808:10-13:04-
İzmir-Torbalı-Gürgür06:31----
İzmir-Torbalı06:3908:2409:5113:1616:04
İzmir-Torbalı-Pancar06:5008:3710:0213:2716:15
İzmir-Menderes07:0508:5210:1613:4116:29
İzmir-Gaziemir-A.Menderes Havaalanı07:0908:5610:2013:4516:33
İzmir-Gaziemir07:1409:0110:2613:5016:38
İzmir-Konak-Basmane07:3309:1910:4514:0916:57

İzmir Ödemiş İzmir Tren Durakları

İzmir Ödemiş İzmir Treni İzmir arasında hergün çalışmaktadır. İzmir Ödemiş İzmir Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
Basmane İzmir Ödemiş Tren Saatleri
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 23.03.2019 08:28:05

Geçiş İllerindeki Bağlantı Trenleri

İzmir Ödemiş İzmir Tren Kaç Saat?

İzmir ili içerisinde çalışan İzmir Ödemiş İzmir Treni günde tek yönde 6 tren seferi olup toplam 22 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 2 saat sürmektedir.

İzmir Ödemiş İzmir Tren Bileti Fiyatları

İzmir Ödemiş İzmir Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

TCDD İletişim Bilgileri

İzmir Ödemiş İzmir tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
BAYINDIR05.45 - 20.45 (232) 581 30 56
ÇİĞLİ06.45 - 21.45 (232) 386 19 52
GAZİEMİR07.30 - 21.00 (232) 251 34 32
İZMİR (ALSANCAK)Haftaiçi Danışma (232) 464 77 95
İZMİR (BASMANE)07.00 - 21.30 (232) 484 86 38
MENEMEN07.00 - 23.30 (232) 832 13 42
ÖDEMİŞ(ŞEHİR)04.45 - 18.00 (232) 545 14 98
SELÇUK06.00 - 21.00 (232) 892 60 06
TEPEKÖY07.00 - 20.30 (232) 856 82 51
TİRE05.00 - 18.30 (232) 512 15 25
TORBALI06.00 - 21.30 (232) 856 16 30
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.