Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X

TCDD Erciyes Ekspresi Tren Saatleri

Güncelleme : 17 Ocak 2019

Kayseri > Adana Tren Saatleri

İstasyonuKalkışVarış
Kayseri-Merkez06:15
Kayseri-Kocasinan-Boğazköprü06:3306:31
Kayseri-İncesu06:4806:47
Kayseri-Yeşilhisar07:1107:09
Niğde-Merkez-Hüyük07:4507:44
Niğde-Merkez08:0708:06
Niğde-Bor08:1708:16
Niğde-Bor-Kemerhisar08:2508:24
Niğde-Bor-Bereket08:3108:30
Niğde-Ulukışla-Karalar08:5008:49
Niğde-Ulukışla-Km.236+62009:0709:06
Niğde-Ulukışla09:1409:09
Niğde-Ulukışla-Gümüş09:2509:24
Niğde-Ulukışla-Çiftehan09:4309:39
Adana-Pozantı09:5909:57
Adana-Pozantı-Belemedik10:0910:08
Adana-Karaisali-Hacıkırı10:2210:21
Adana-Karaisali-Bucak10:3210:31
Adana-Karaisali-Kelebek10:3910:38
Adana-Karaisali-Durak10:4610:45
Adana-Karaisali-Km. 345+50011:0111:00
Adana-Yüreğir-Yenice11:0411:02
Adana-Seyhan-Şehitlik11:2011:19
Adana-Seyhan-Şakirpaşa11:2611:25
Adana-Merkez11:30

Adana > Kayseri Tren Saatleri

İstasyonuKalkışVarış
Adana-Merkez16:30
Adana-Seyhan-Şakirpaşa16:3516:34
Adana-Seyhan-Şehitlik16:4116:40
Adana-Yüreğir-Yenice17:0216:58
Adana-Karaisali-Durak17:1817:17
Adana-Karaisali-Kelebek17:2717:26
Adana-Karaisali-Bucak17:3617:35
Adana-Karaisali-Hacıkırı17:4817:47
Adana-Pozantı-Belemedik18:0218:01
Adana-Pozantı18:1318:11
Niğde-Ulukışla-Çiftehan18:3018:28
Niğde-Ulukışla-Gümüş18:4718:46
Niğde-Ulukışla19:0219:00
Niğde-Ulukışla-Karalar19:2119:20
Niğde-Bor-Bereket19:4019:39
Niğde-Bor-Kemerhisar19:4619:45
Niğde-Bor19:5519:54
Niğde-Merkez20:0720:05
Niğde-Merkez-Hüyük20:3020:29
Kayseri-Yeşilhisar-Araplı20:4120:40
Kayseri-Yeşilhisar21:0621:04
Kayseri-İncesu21:2721:26
Kayseri-Kocasinan-Boğazköprü21:4321:41
Kayseri-Merkez22:00

Erciyes Ekpresi Treni Durakları

Erciyes Ekpresi Treni Kayseri > Niğde > Adana arasında hergün çalışmaktadır. Erciyes Ekpresi Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
Erciyes Ekspresi Kayseri Adana Tren Saatleri
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 19.02.2019 21:22:22

Geçiş İllerindeki Bağlantı Trenleri

Erciyes Ekpresi Treni Kaç Saat?

Kayseri > Adana > Kayseri şehirleri arasında çalışan Erciyes Ekpresi Treni günde tek sefer yapmakta olup toplam 24 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 5 saat 20 dakika sürmektedir.

Erciyes Ekpresi Tren Bilet Fiyatları

Erciyes Ekspresi Kayseri Adana Tren Saatleri | Luneks.com Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

Erciyes Ekpresi Treni İletişim Bilgileri

Yurtiçi ve yurtdışı tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
ADANA05.30-21.30 (322) 453 31 72
CEYHAN07.30 - 11.00 /16.00-20.00 (322) 613 45 07
KAYSERİ24 SAAT AÇIK (352) 231 13 13
NİĞDE10.00 - 18.00 (388) 233 94 76
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.