Mersin İskenderun Mersin Tren Saatleri

Güncelleme : 27 Şubat 2019

İskenderun > Mersin Tren Saatleri

İstasyon6268362685
İskenderun07:1516:40
Sarıseki07:2516:50
Km.38+07507:3517:00
Payas07:3817:03
Dörtyol07:4317:08
Erzin07:5517:21
Toprakkale08:0517:31
Ceyhan08:2917:56
Sirkeli Sayding08:3900:00
Yakapınar09:0118:14
İncirlik09:1318:26
Kiremithane09:1918:33
Adana09:2519:15
Şakirpaşa09:2919:19
Şehitlik09:3419:26
Yenice09:4919:41
Tarsus10:0519:57
Huzurkent20:04
Taşkent10:1520:10
Karacailyas10:2120:16
Tırmıl10:2520:20
Mersin10:3320:28

Mersin > İskenderun Tren Saatleri

İstasyon6268462686
Mersin06:3016:30
Tırmıl06:3916:39
Karacailyas06:4316:43
Taşkent06:5016:50
Huzurkent06:5616:56
Tarsus07:0317:03
Yenice07:1917:19
Şehitlik07:3317:33
Şakirpaşa07:3817:38
Adana07:4317:47
Kiremithane07:4917:53
İncirlik07:5718:00
Yakapınar08:0918:13
Ceyhan08:2818:32
Toprakkale08:5218:56
Erzin09:0019:04
Dörtyol09:1319:16
Payas09:1819:21
Km.38+07509:2119:24
Sarıseki09:3119:34
İskenderun09:4019:43

Mersin İskenderun Tren Durakları

Mersin İskenderun Treni Hatay > Osmaniye > Adana > Mersin arasında hergün çalışmaktadır. Mersin İskenderun Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
2019 Adana Mersin İskenderun Tren Saatleri
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 20.04.2019 10:23:52

Geçiş İllerindeki Bağlantı Trenleri

Mersin İskenderun Tren Kaç Saat?

Hatay > Mersin > Hatay şehirleri arasında çalışan Mersin İskenderun Treni günde tek yönde 2 tren seferi olup toplam 22 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 3 saat 20 dakika sürmektedir.

Mersin İskenderun Tren Bileti Fiyatları

Mersin İskenderun Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

TCDD İletişim Bilgileri

Mersin İskenderun tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
ADANA05.30-21.30 (322) 453 31 72
CEYHAN07.30 - 11.00 /16.00-20.00 (322) 613 45 07
İSKENDERUN06.00 - 09.00 / 14.00 - 18.00 (326) 614 00 49
MERSİN05.30 - 21.30 (324) 231 12 67
TARSUS05.30 - 21.30 (324) 624 17 15
YENİCE07.00 - 20.00 (324) 651 24 84
OSMANİYE07.30-11.00/ 16.00-20.00 (328) 814 10 49
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.