TCDD İzmir Mavi Treni Tren Saatleri

Güncelleme : 04 Mart 2019

İzmir > Ankara Tren Saatleri

İstasyonuÇıkışVarış
İzmir-Konak-Basmane 18:05
İzmir-Çiğli 18:34 18:32
İzmir-Menemen 18:52 18:50
Manisa-Yunusemre-Muradiye 19:17 19:16
Manisa-Merkez 19:30 19:26
Manisa-Saruhanlı 19:49 19:48
Manisa-Akhisar 20:22 20:20
Manisa-Kırkağaç 20:51 20:50
Manisa-Soma 21:04 21:02
Balıkesir-Savaştepe 21:32 21:30
Balıkesir-Merkez 22:47 22:29
Balıkesir-Kepsut-Nusrat 23:17 23:13
Balıkesir-Dursunbey-Gazellidere 00:08 00:06
Balıkesir-Dursunbey 00:34 00:33
Balıkesir-Dursunbey-Piribeyler 01:09 01:06
Balıkesir-Dursunbey-Gökçedağ 01:33 01:32
Kütahya-Tavşanlı-Balıköy 01:53 01:52
Kütahya-Tavşanlı-Değirmisaz 02:08 02:06
Kütahya-Tavşanlı-Emirler 02:37 02:36
Kütahya-Tavşanlı 03:07 02:53
Kütahya-Merkez-Köprüören 03:35 03:34
Kütahya-Merkez 04:02 03:57
Kütahya-Merkez-Alayunt 04:14 04:13
Kütahya-Merkez-Sabuncupınar 04:38 04:37
Eskişehir-Tepebaşı-Porsuk 04:50 04:49
Eskişehir-Tepebaşı-Gökçekısık 05:04 05:03
Eskişehir-Merkez 05:35 05:27
Eskişehir-Alpu 06:00 05:59
Eskişehir-Beylikova 06:15 06:14
Eskişehir-Mihalıcçık-Yunusemre 06:37 06:36
Eskişehir-Sivrihisar-Biçer 06:55 06:54
Ankara-Polatlı-Beylikköprü 07:19 07:16
Ankara-Polatlı 07:38 07:35
Ankara-Sincan 08:21 08:18
Ankara-Çankaya-Ankara Gar 08:37

Ankara > İzmir Tren Saatleri

İstasyonuÇıkışVarış
Ankara-Çankaya-Ankara Gar19:00
Ankara-Sincan19:1919:16
Ankara-Polatlı20:0019:58
Ankara-Polatlı-Beylikköprü20:1720:16
Eskişehir-Sivrihisar-Biçer20:3920:38
Eskişehir-Mihalıcçık-Yunusemre20:5720:56
Eskişehir-Beylikova21:1921:18
Eskişehir-Alpu21:3421:33
Eskişehir-Merkez22:0621:58
Kütahya-Merkez-Sabuncupınar22:5422:52
Kütahya-Merkez-Alayunt23:1823:17
Kütahya-Merkez23:3223:29
Kütahya-Merkez-Köprüören23:5623:55
Kütahya-Tavşanlı00:4300:23
Kütahya-Tavşanlı-Emirler01:0300:59
Kütahya-Tavşanlı-Değirmisaz01:3301:31
Kütahya-Tavşanlı-Balıköy01:5401:46
Balıkesir-Dursunbey-Gökçedağ02:1402:13
Balıkesir-Dursunbey03:1003:09
Balıkesir-Merkez05:0504:48
Balıkesir-Savaştepe06:0406:03
Manisa-Soma06:3206:30
Manisa-Kırkağaç06:4406:43
Manisa-Akhisar-Bakır06:5406:53
Manisa-Akhisar07:1507:13
Manisa-Saruhanlı07:4707:46
Manisa-Merkez08:0808:05
Manisa-Yunusemre-Muradiye08:1808:16
İzmir-Menemen-Emiralem08:3908:35
İzmir-Menemen08:5108:46
İzmir-Çiğli09:0809:07
İzmir-Konak-Basmane09:36

İzmir Mavi Tren Durakları

İzmir Mavi Treni Kütahya > Eskişehir > Ankara > Balıkesir > Manisa > İzmir arasında hergün çalışmaktadır. İzmir Mavi Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
İzmir Mavi Treni Ankara İzmir Tren Saatleri
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 20.04.2019 10:25:32

Geçiş İllerindeki Bağlantı Trenleri

İzmir Mavi Tren Kaç Saat?

Ankara > İzmir > Ankara şehirleri arasında çalışan İzmir Mavi Treni günde tek sefer yapmakta olup İzmir Ankara yönünde toplam 35 durak arasında, Ankara İzmir yönünde ise toplam 32 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 14 saat 30 dakika sürmektedir.

İzmir Mavi Tren Bileti Fiyatları

İzmir Mavi Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

TCDD İletişim Bilgileri

İzmir Mavi tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
ANKARA GARI05.30 - 22.00 (312) 309 05 15 /336 Danışma
ANKARA24 SAAT AÇIK (312) 309 05 15 /336 Danışma
POLATLI YHT GAR06.30 - 22.30 (312) 625 59 99
POLATLI KNV06.00 - 22.00 (312) 620 84 41
SİNCAN06.00 - 22.30 (312) 270 21 69
BALIKESİR24 SAAT AÇIK (266) 241 03 00 / 2
BANDIRMA(ŞEHİR)08.00 - 19.00 (266) 715 30 50 / 2
SAVAŞTEPE09.00 - 12.00 / 13.00 - 18.00 (266) 552 10 23
ESKİŞEHİR24 SAAT AÇIK (222) 225 55 55
BAYINDIR05.45 - 20.45 (232) 581 30 56
ÇİĞLİ06.45 - 21.45 (232) 386 19 52
GAZİEMİR07.30 - 21.00 (232) 251 34 32
İZMİR (ALSANCAK)Haftaiçi Danışma (232) 464 77 95
İZMİR (BASMANE)07.00 - 21.30 (232) 484 86 38
MENEMEN07.00 - 23.30 (232) 832 13 42
ÖDEMİŞ(ŞEHİR)04.45 - 18.00 (232) 545 14 98
SELÇUK06.00 - 21.00 (232) 892 60 06
TEPEKÖY07.00 - 20.30 (232) 856 82 51
TİRE05.00 - 18.30 (232) 512 15 25
TORBALI06.00 - 21.30 (232) 856 16 30
KÜTAHYA24 SAAT AÇIK (274) 223 61 21
TAVŞANLI22.00 - 18.00 (274) 614 10 36
AKHİSAR06.00 - 22.00 (236) 414 17 14
ALAŞEHİR04.45 - 19.30 (236) 653 11 14
KIRKAĞAÇ13.30 - 19.00 (236) 588 20 86
MANİSA07.00 - 23.00 (236) 231 16 96
SALİHLİ05.45 - 20.00 (236) 714 11 04
SOMA05.30 - 23.00 (236) 613 21 47
TURGUTLU06.00 - 20.30 (236) 313 10 46
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.