TCDD Kapıkule Çerkezköy Halkalı Tren Saatleri

Güncelleme : 27 Şubat 2019

Halkalı > Çerkezköy > Kapıkule Tren Saatleri

İstasyon12702
İstanbul-Küçükçekmece-Halkalı18:00
İstanbul-Küçükçekmece-Km. 37+36218:09
İstanbul-Başakşehir-Ispartakule18:12
İstanbul-Çatalca-Sığırcı18:40
İstanbul-Silivri-Sinekli18:52
Tekirdağ-Çerkezköy19:32
Tekirdağ-Ergene-Velimeşe19:44
Tekirdağ-Çorlu19:56
Tekirdağ-Muratlı-Soğucak20:17
Kırklareli-Lüleburgaz-Seyitler20:30
Kırklareli-Lüleburgaz-Kayabeyli20:34
Kırklareli-Lüleburgaz20:46
Kırklareli-Babaeski-Alpullu21:01
Kırklareli-Pehlivanköy21:18
Edirne-Uzunköprü-Bahçıvanova21:27
Edirne-Havşa-Şerbettar21:34
Edirne-Merkez21:52
Edirne-Merkez-Edirne Şehir21:55
Edirne-Merkez-Kapıkule22:08

Kapıkule > Çerkezköy > Halkalı Tren Saatleri

İstasyon12701
Edirne-Merkez-Kapıkule07:25
Edirne-Merkez-Edirne Şehir07:39
Edirne-Merkez07:43
Edirne-Havşa-Şerbettar08:00
Edirne-Uzunköprü-Bahçıvanova08:06
Kırklareli-Pehlivanköy08:15
Kırklareli-Babaeski-Alpullu08:35
Kırklareli-Lüleburgaz08:47
Kırklareli-Lüleburgaz-Kayabeyli08:58
Kırklareli-Lüleburgaz-Seyitler09:03
Tekirdağ-Muratlı09:17
Tekirdağ-Çorlu09:41
Tekirdağ-Ergene-Velimeşe09:52
Tekirdağ-Çerkezköy10:05
İstanbul-Çatalca10:53
İstanbul-Başakşehir-Ispartakule11:14
İstanbul-Küçükçekmece-Km. 30+50011:22
İstanbul-Küçükçekmece-Halkalı11:26

Kapıkule Halkalı Tren Durakları

Kapıkule Halkalı Treni Tekirdağ > Kırklareli > Edirne > İstanbul arasında hergün çalışmaktadır. Kapıkule Halkalı Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
Kapıkule Çerkezköy Halkalı Tren Saatleri
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 20.04.2019 10:25:28

Geçiş İllerindeki Bağlantı Trenleri

Kapıkule Halkalı Tren Kaç Saat?

Edirne > İstanbul > Edirne şehirleri arasında çalışan Kapıkule Halkalı Treni günde tek tren seferi olup toplam 19 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 4 saat 5 dakika sürmektedir.

Kapıkule Halkalı Tren Bileti Fiyatları

Kapıkule Halkalı Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

TCDD İletişim Bilgileri

Kapıkule Halkalı tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
İSTANBUL(HALKALI)08.00 - 18.00 (212) 678 48 00 / 9336
İSTANBUL (SİRKECİ)07.00 - 22.00 (212) 527 00 50
İSTANBUL (HAYDARPAŞA)08.00 - 19.00 (216) 336 20 63 / 336 04 75 Danışma
İSTANBUL (PENDİK)05.30 - 22.30 (216) 354 01 30
ÇERKEZKÖY08.00 - 12.00 / 16.00 - 20.00 (282) 726 57 26
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.