TCDD Karabük Zonguldak Tren Saatleri

Güncelleme : 04 Mart 2019

Karabük > Zonguldak Tren Saatleri

İstasyon22626226302263222636
Karabük-Merkez07:0512:5016:0018:10
Karabük-Merkez-Bolkuş07:1913:0416:1418:25
Karabük-Yenice-Balıkısık07:4213:2816:3718:49
Karabük-Yenice-Kölemen07:4713:3316:4218:54
Karabük-Yenice-Yeşilyenice07:5413:4016:4919:01
Karabük-Yenice-Cebeciler07:5813:4416:5319:05
Karabük-Yenice-Ibrıcak08:0213:4816:5719:09
Karabük-Yenice-Çamlaraltı08:0713:5317:0219:14
Karabük-Yenice-Kayadibi08:1113:5817:0619:18
Zonguldak-Gökçebey08:2614:1417:2119:33
Zonguldak-Gökçebey-Üçburgu08:3014:1817:2519:37
Zonguldak-Gökçebey-Bakacakkadı08:3414:2217:2919:41
Zonguldak-Çaycuma-Kayıkçılar08:3914:2717:3419:46
Zonguldak-Çaycuma-Ahatlı08:4314:3117:3819:50
Zonguldak-Çaycuma08:4714:3917:4119:54
Zonguldak-Çaycuma-Akyamaç08:5314:4517:4720:00
Zonguldak-Çaycuma-Kiremithane08:5714:4917:5120:04
Zonguldak-Çaycuma-Havalimanı08:5914:5117:5320:06
Zonguldak-Çaycuma-Saltukova09:0414:5517:5720:10
Zonguldak-Çaycuma-Derecikören09:0915:0018:0220:15
Zonguldak-Çaycuma-Gökçeler09:1215:0318:0520:18
Zonguldak-Çaycuma-Sefercik09:1515:0618:0820:21
Zonguldak-Çaycuma-Filyos09:2115:1118:1320:26
Zonguldak-Kilimli-Türkali09:2615:1618:1820:31
Zonguldak-Kilimli-Göbü09:3015:2018:2220:35
Zonguldak-Kilimli-Muslu09:3515:2518:2720:40
Zonguldak-Kilimli-Kazköy09:3815:2818:3020:43
Zonguldak-Kilimli-Işıkveren09:4115:3118:3320:46
Zonguldak-Kilimli-Çatalağzı09:4715:3618:4320:51
Zonguldak-Kilimli09:5215:4118:4820:56
Zonguldak-Merkez-İnağzı09:5515:4418:5120:59
Zonguldak-Merkez-Kapuz09:5815:4718:5421:02
Zonguldak-Merkez10:0315:5218:5921:07

Zonguldak > Karabük Tren Saatleri

İstasyon22621226252262722633
Zonguldak-Merkez07:3011:3013:2518:25
Zonguldak-Merkez-Kapuz07:3611:3613:3118:31
Zonguldak-Merkez-İnağzı07:4011:3913:3418:34
Zonguldak-Kilimli07:4311:4213:3718:37
Zonguldak-Kilimli-Çatalağzı07:5011:4813:4318:48
Zonguldak-Kilimli-Işıkveren07:5411:5213:4718:52
Zonguldak-Kilimli-Kazköy07:5711:5513:5018:55
Zonguldak-Kilimli-Muslu08:0011:5813:5318:58
Zonguldak-Kilimli-Göbü08:0512:0313:5819:03
Zonguldak-Kilimli-Türkali08:0912:0714:0219:07
Zonguldak-Çaycuma-Filyos08:1512:1414:0819:17
Zonguldak-Çaycuma-Sefercik08:1912:1814:1219:21
Zonguldak-Çaycuma-Gökçeler08:2312:2214:1619:25
Zonguldak-Çaycuma-Derecikören08:2612:2514:1919:28
Zonguldak-Çaycuma-Saltukova08:3212:3114:2519:34
Zonguldak-Çaycuma-Havalimanı08:3512:3419:37
Zonguldak-Çaycuma-Kiremithane08:3712:3614:2919:39
Zonguldak-Çaycuma-Akyamaç08:4112:4014:3319:43
Zonguldak-Çaycuma08:4812:4714:4019:53
Zonguldak-Çaycuma-Ahatlı08:5112:5014:4319:56
Zonguldak-Çaycuma-Kayıkçılar08:5512:5414:4720:00
Zonguldak-Gökçebey-Bakacakkadı09:0012:5914:5220:05
Zonguldak-Gökçebey-Üçburgu09:0413:0314:5620:09
Zonguldak-Gökçebey09:0913:0815:0120:14
Zonguldak-Gökçebey-Balastocağı S.13:15
Karabük-Yenice-Kayadibi09:2613:2415:1620:30
Karabük-Yenice-Çamlaraltı09:3013:2815:2020:34
Karabük-Yenice-Ibrıcak09:3513:3315:2520:39
Karabük-Yenice-Cebeciler09:3913:3715:2920:43
Karabük-Yenice-Yeşilyenice09:4313:4115:3220:47
Karabük-Yenice-Kölemen09:4913:4715:3820:53
Karabük-Yenice-Balıkısık09:5513:5215:4320:58
Karabük-Merkez-Bolkuş10:1914:1516:0621:21
Karabük-Merkez-Pirinçlik16:11
Karabük-Merkez10:3314:2816:2121:35

Karabük Zonguldak Tren Durakları

Karabük Zonguldak Treni Zonguldak > Karabük arasında hergün çalışmaktadır. Karabük Zonguldak Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
TCDD Karabük Zonguldak Tren Saatleri 2019
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 19.04.2019 16:33:03

Geçiş İllerindeki Bağlantı Trenleri

Karabük Zonguldak Tren Kaç Saat?

Karabük > Zonguldak > Karabük şehirleri arasında çalışan Karabük Zonguldak Treni günde tek yönde 4 tren seferi olup toplam 33 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 2 saat 55 dakika sürmektedir.

Karabük Zonguldak Tren Bileti Fiyatları

Karabük Zonguldak Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

TCDD İletişim Bilgileri

Karabük Zonguldak tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
KARABÜK06.30 - 18.30 (370) 415 77 73 /425
YEŞİLYENİCE09.00 - 19.00 (370) 766 10 92
ÇATALAGZI07.30 - 19.00 (372) 264 24 00
ÇAYCUMA05.30 - 20.00 (372) 615 12 91
FİLYOS06.00 - 21.30 (372) 623 30 18
GÖKÇEBEY08.00 - 20.00 (372) 512 10 29
KİLİMLİ07.00 - 19.00 (372) 265 28 20
SALTUKOVA06.00 - 17.30 (372) 618 10 90
ZONGULDAK06.30 - 21.00 (372) 251 15 14
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.