TCDD Konya Mavi Treni Tren Saatleri

Güncelleme : 17 Ocak 2019

İzmir > Konya Tren Saatleri

İstasyonuVarışÇıkış
İzmir-Konak-Basmane20:10
İzmir-Çiğli20:3920:38
İzmir-Menemen20:5520:52
İzmir-Menemen-Emiralem21:0421:03
Manisa-Turgutlu-Ayvacık21:1421:12
Manisa-Yunusemre-Muradiye21:2721:26
Manisa-Merkez21:4121:37
Manisa-Turgutlu22:0822:07
Manisa-Ahmetli22:2922:28
Manisa-Salihli22:4522:44
Manisa-Alaşehir-Kavaklıdere23:0423:03
Manisa-Alaşehir23:2023:18
Uşak-Eşme00:3100:30
Uşak-Ulubey-İnay01:1101:10
Uşak-Merkez01:4601:42
Uşak-Banaz02:2502:24
Kütahya-Dumlupınar-Oturak02:4302:42
Kütahya-Dumlupınar03:0503:04
Afyon-Sinanpaşa-Yıldırımkemal03:2003:19
Afyon-Sinanpaşa-Balmahmut03:4403:43
Afyon-Merkez-Ali Çetinkaya04:1504:10
Afyon-Merkez-Büyükçobanlar04:3204:31
Afyon-Çay04:5204:51
Afyon-Sultandağı05:1105:10
Konya-Akşehir05:3205:30
Konya-Ilgın-Argıthan05:5505:54
Konya-Ilgın-Çavuşcugöl06:0906:08
Konya-Ilgın06:2106:20
Konya-Kadınhanı06:4406:43
Konya-Sarayönü07:0407:03
Konya-Kınık-Meydan07:1907:18
Konya-Hüyük-Pınarbaşı07:3607:35
Konya-Selçuklu-Horozluhan07:5107:50
Konya-Merkez08:00

Konya > İzmir Tren Saatleri

İstasyonuVarış72008
Konya-Merkez19:30
Konya-Selçuklu-Horozluhan19:4019:39
Konya-Hüyük-Pınarbaşı19:5519:54
Konya-Kınık-Meydan20:1320:12
Konya-Sarayönü20:2820:27
Konya-Kadınhanı20:4820:47
Konya-Ilgın21:1021:09
Konya-Ilgın-Çavuşcugöl21:2221:21
Konya-Ilgın-Argıthan21:3721:36
Konya-Akşehir22:0121:59
Afyon-Sultandağı22:2022:19
Afyon-Çay22:3922:38
Afyon-Merkez-Büyükçobanlar22:5922:58
Afyon-Merkez-Ali Çetinkaya23:2123:16
Afyon-Sinanpaşa-Yıldırımkemal00:1300:12
Kütahya-Dumlupınar00:2900:28
Kütahya-Dumlupınar-Oturak00:4500:44
Uşak-Banaz01:0201:01
Uşak-Merkez01:4401:39
Uşak-Ulubey-İnay02:1402:13
Uşak-Eşme02:5102:50
Uşak-Eşme-Güneyköy03:0703:03
Uşak--Km.205+25103:1203:11
Uşak--Km.199+51003:2103:20
Uşak--Km.189+32003:3203:31
Manisa-Alaşehir03:5503:53
Manisa-Alaşehir-Kavaklıdere04:1004:09
Manisa-Salihli04:2804:27
Manisa-Ahmetli04:4304:42
Manisa-Turgutlu05:0205:01
Manisa-Merkez-Çobanisa05:1505:14
Manisa-Merkez05:3505:30
Manisa-Yunusemre-Muradiye05:4705:46
İzmir-Menemen06:1806:17
İzmir-Çiğli06:3606:35
İzmir-Konak-Basmane07:02

Konya Mavi Tren Durakları

Konya Mavi Treni İzmir > Manisa > Uşak > Kütahya > Afyon > Konya arasında hergün çalışmaktadır. Konya Mavi Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
Konya Mavi Treni İzmir Konya Tren Saatleri
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 22.04.2019 12:45:50

Geçiş İllerindeki Bağlantı Trenleri

Konya Mavi Tren Kaç Saat?

İzmir > Konya > İzmir şehirleri arasında çalışan Konya Mavi Treni günde tek sefer yapmakta olup toplam 36 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 11 saat 50 dakika sürmektedir.

Konya Mavi Tren Bileti Fiyatları

Konya Mavi Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

TCDD İletişim Bilgileri

Konya Mavi tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
AFYON24 SAAT AÇIK (272) 213 79 19
DİNAR15.00 - 23.00 (Pazar Hariç) (272) 353 60 38
BAYINDIR05.45 - 20.45 (232) 581 30 56
ÇİĞLİ06.45 - 21.45 (232) 386 19 52
GAZİEMİR07.30 - 21.00 (232) 251 34 32
İZMİR (ALSANCAK)Haftaiçi Danışma (232) 464 77 95
İZMİR (BASMANE)07.00 - 21.30 (232) 484 86 38
MENEMEN07.00 - 23.30 (232) 832 13 42
ÖDEMİŞ(ŞEHİR)04.45 - 18.00 (232) 545 14 98
SELÇUK06.00 - 21.00 (232) 892 60 06
TEPEKÖY07.00 - 20.30 (232) 856 82 51
TİRE05.00 - 18.30 (232) 512 15 25
TORBALI06.00 - 21.30 (232) 856 16 30
AKŞEHİR06:30 - 22.30 (332) 813 11 08
EREĞLİ(KONYA)09.00 -12.00 / 14.00 - 20.00 (332) 713 11 99
KONYA24 SAAT AÇIK (332) 322 36 70/322 36 80 (Santral)
KÜTAHYA24 SAAT AÇIK (274) 223 61 21
TAVŞANLI22.00 - 18.00 (274) 614 10 36
AKHİSAR06.00 - 22.00 (236) 414 17 14
ALAŞEHİR04.45 - 19.30 (236) 653 11 14
KIRKAĞAÇ13.30 - 19.00 (236) 588 20 86
MANİSA07.00 - 23.00 (236) 231 16 96
SALİHLİ05.45 - 20.00 (236) 714 11 04
SOMA05.30 - 23.00 (236) 613 21 47
TURGUTLU06.00 - 20.30 (236) 313 10 46
EŞME07.00 - 09.00 / 11.00 - 1300 / 14.00 - 18.00 (Perşembe Hariç) (276) 414 10 38
UŞAK09.00 - 12.00 / 13.00 - 17.00 (Salı Hariç) (276) 216 60 73
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.