TCDD Tarsus Mersin Adana Tren Saatleri Seferleri

Güncelleme : 27 Şubat 2019

Mersin > Adana Tren Saatleri

İstasyon6263662638626406264262644
Mersin10:0010:4511:4512:1513:00
Tırmıl10:09xx12:2413:09
Karacailyas10:13xx12:2813:13
Taşkent10:20xx12:3513:20
Huzurkent10:26xx12:4113:26
Tarsus10:3311:1312:1312:4813:33
Yenice10:4811:2812:2813:0313:48
Şehitlik11:0211:4212:4213:1714:02
Şakirpaşa11:0711:4712:4713:2214:07
Adana11:1011:5012:5013:2514:10
İstasyon6264662648626506265462656
Mersin13:4514:3015:1517:0018:00
Tırmılxxx17:0918:09
Karacailyasxxx17:1318:13
Taşkentxx15:3317:2018:20
Huzurkentxxx17:2618:26
Tarsus14:1314:5815:4417:3318:33
Yenice14:2815:1315:5917:4818:48
Şehitlik14:4215:2716:1318:0219:02
Şakirpaşa14:4715:3216:1818:0719:07
Adana14:5015:3516:2118:1019:10
İstasyon6265862660626626266462666
Mersin18:3019:0019:3520:3021:30
Tırmıl18:3919:09xx21:39
Karacailyas18:4319:13xx21:43
Taşkent18:5019:20xx21:51
Huzurkent18:5619:26xx21:57
Tarsus19:0319:3320:0320:5822:04
Yenice19:1819:4820:1821:1322:20
Şehitlik19:3220:0220:3221:2722:34
Şakirpaşa19:3720:0720:3721:3222:39
Adana19:4020:1020:4021:3522:42
İstasyon6266862652626226262462626
Mersin22:3016:0005:4506:1007:00
Tırmıl22:39xxx07:09
Karacailyas22:43xxx07:13
Taşkent22:5016:18x06:2807:20
Huzurkent22:56xx06:3407:26
Tarsus23:0316:2906:1306:4107:33
Yenice23:1816:4406:2806:5607:49
Şehitlik23:3216:58x07:1008:03
Şakirpaşa23:3717:03x07:1508:08
Adana23:4017:0606:4807:1808:11
İstasyon62628626306263262634
Mersin07:3008:0008:3009:15
Tırmılxxx09:24
Karacailyasxxx09:28
Taşkentx08:18x09:35
Huzurkentxxx09:41
Tarsus07:5808:2908:5809:48
Yenice08:1408:4409:1310:03
Şehitlik08:2808:5809:2710:17
Şakirpaşa08:3309:0309:3210:22
Adana08:3609:0609:3510:25

Mersin Adana Tren Durakları

Mersin Adana Treni Adana > Mersin arasında hergün çalışmaktadır. Mersin Adana Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
TCDD Tarsus Mersin Adana Tren Saatleri Seferleri 2019| Luneks.com
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 20.04.2019 10:21:08

Geçiş İllerindeki Bağlantı Trenleri

Mersin Adana Tren Kaç Saat?

Mersin > Adana > Mersin şehirleri arasında çalışan Mersin Adana Treni günde 24 tren seferi olup toplam 10 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 1 saat 07 dakika sürmektedir.

Mersin Adana Tren Bileti Fiyatları

Mersin Adana Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

TCDD İletişim Bilgileri

Mersin Adana tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
ADANA05.30-21.30 (322) 453 31 72
CEYHAN07.30 - 11.00 /16.00-20.00 (322) 613 45 07
MERSİN05.30 - 21.30 (324) 231 12 67
TARSUS05.30 - 21.30 (324) 624 17 15
YENİCE07.00 - 20.00 (324) 651 24 84
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.