TCDD Mithatpaşa Pendik Mithatpaşa Tren Saatleri

Güncelleme : 27 Şubat 2019

Adapazarı > Pendik Tren Saatleri

İstasyon1260112603126051260712609
Sakarya-Merkez-Mithatpaşa05:4707:0213:1315:0017:50
Sakarya-Arifiye05:5607:1113:2215:0917:59
Sakarya-Sapanca06:0307:1813:2915:1618:06
Kocaeli-Kartepe-Büyükderbent06:1407:2913:4015:2718:17
Kocaeli-Kartepe-Köseköy06:2407:3913:5015:3718:27
Kocaeli-İzmit06:3607:5114:0215:4918:38
Kocaeli-Derince06:4207:5714:0815:5518:44
Kocaeli-Körfez-Yarımca06:5008:0514:1616:0318:52
Kocaeli-Körfez-Hereke06:5808:1314:2416:1219:00
Kocaeli-Gebze07:1208:2714:3816:2519:13
İstanbul-Pendik07:2808:4314:5416:4119:29

Pendik > Adapazarı Tren Saatleri

İstasyon1260212604126061260812610
İstanbul-Pendik08:0010:2016:0518:4520:10
Kocaeli-Gebze08:1710:3716:2219:0220:27
Kocaeli-Körfez-Hereke08:3110:5116:3619:1620:41
Kocaeli-Körfez-Yarımca08:3810:5816:4319:2320:48
Kocaeli-Derince08:4611:0616:5119:3120:56
Kocaeli-İzmit08:5211:1216:5719:3721:02
Kocaeli-Kartepe-Köseköy08:5811:1817:0319:4321:08
Kocaeli-Kartepe-Büyükderbent09:1111:3117:1619:5621:21
Sakarya-Sapanca09:2511:4517:3020:1021:35
Sakarya-Arifiye09:3311:5217:3720:1721:42
Sakarya-Merkez-Mithatpaşa09:4212:0117:4620:2621:51

Mithatpaşa Pendik Tren Durakları

Mithatpaşa Pendik Treni Kocaeli > İstanbul > Sakarya arasında hergün çalışmaktadır. Mithatpaşa Pendik Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
Adapazarı Mithatpaşa İstanbul Tren Saatleri
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 20.04.2019 10:23:24

Mithatpaşa Pendik Tren Kaç Saat?

Sakarya > İstanbul > Sakarya şehirleri arasında çalışan Mithatpaşa Pendik Treni günde tek yönde 5 tren seferi olup toplam 11 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Mithatpaşa Pendik Tren Bileti Fiyatları

Mithatpaşa Pendik Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

TCDD İletişim Bilgileri

Mithatpaşa Pendik tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
İSTANBUL(HALKALI)08.00 - 18.00 (212) 678 48 00 / 9336
İSTANBUL (SİRKECİ)07.00 - 22.00 (212) 527 00 50
İSTANBUL (HAYDARPAŞA)08.00 - 19.00 (216) 336 20 63 / 336 04 75 Danışma
İSTANBUL (PENDİK)05.30 - 22.30 (216) 354 01 30
GEBZE06.00 - 22.30 (262) 655 78 51
İZMİT24 SAAT AÇIK (262) 321 10 39
ADAPAZARI06.45 - 18.45 (264) 277 37 00
ARİFİYE05.30 - 21.00 (264) 229 44 23
SAPANCA06.00 - 22.00 (264) 582 01 00
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.