TCDD İzmir Aydın Nazilli İzmir Tren Saatleri

Güncelleme :

İzmir > Nazilli Aydın Tren Saatleri

İstasyon32713
İzmir-Konak-Basmane13:41
İzmir-Gaziemir14:00
İzmir-Gaziemir-Adnanmenderes Havaalanı14:06
İzmir-Menderes14:10
İzmir-Torbalı-Pancar14:24
İzmir-Torbalı14:35
İzmir-Torbalı-Tepeköy14:39
İzmir-Selçuk15:03
İzmir-Selçuk-Çamlık15:16
Aydın-Germencik-Ortaklar15:34
Aydın-Germencik15:44
Aydın-İncirliova15:54
Aydın-Merkez16:05
Aydın-Merkez-Umurlu16:17
Aydın-Köşk16:29
Aydın-Köşk-Karaali16:37
Aydın-Sultanhisar16:41
Aydın-Sultanhisar-Atça16:47
Aydın-Nazilli-İsabeyli16:53
Aydın-Nazilli16:59

Nazilli Aydın > İzmir Tren Saatleri

İstasyon32714
Aydın-Nazilli17:50
Aydın-Nazilli-İsabeyli17:57
Aydın-Sultanhisar-Atça18:04
Aydın-Sultanhisar18:12
Aydın-Köşk18:25
Aydın-Merkez-Umurlu18:34
Aydın-Merkez18:47
Aydın-İncirliova18:57
Aydın-Germencik19:07
Aydın-Germencik-Ortaklar19:17
İzmir-Selçuk-Çamlık19:35
İzmir-Selçuk19:48
İzmir-Torbalı-Tepeköy20:12
İzmir-Torbalı20:16
İzmir-Torbalı-Pancar20:27
İzmir-Menderes20:41
İzmir-Gaziemir-Adnanmenderes Havaalanı20:45
İzmir-Gaziemir20:50
İzmir-Konak-Basmane21:09

Geçiş İllerindeki Bağlantı Trenleri

Trenin geçiş yaptığı illerde bulunan tren istasyonu ve geçen tren seferlerine ait bilgileri alttaki listede görebilirsiniz. Aşağıda il isimlerini seçip tren seferleri linklerine tıkladığınızda tren saatlerinin ve ilgili tren istasyonuna ait detaylara ulaşabilirsiniz.

İzmir Aydın Nazilli Bölgesel Tren Durakları

İzmir Aydın Nazilli Treni güzergahı olarak İzmir, Aydın illeri arasında hergün çalışmaktadır.İzmir Aydın Nazilli Treni yolculuğu sırasında hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
aydın izmir tren saatleri nazilli izmir tren saatleri izmir nazilli tren saatleri aydın izmir tren aydın tren saatleri izmir aydın tren izmir aydın tren saatleri nazilli izmir tren nazilli aydın tren saatleri aydın nazilli tren saatleri basmane nazilli tren saatleri basmane aydın tren saatleri

İzmir Aydın Nazilli Tren Kaç Saat?

İzmir > Aydın > İzmir şehirleri arasında çalışan İzmir Aydın Nazilli Treni günde tek tren seferi olup toplam 20 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 3 saat 18 dakika sürmektedir.

İzmir Aydın Nazilli Tren Bileti Fiyatları

İzmir Aydın Nazilli Tren Saatleri ve tren bileti fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilir, 444 82 33 no.lu çağrı merkezini arayabilir yada tren garlarındaki bilet satış noktalarına ulaşıp tren biletinizi alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

İzmir ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için İzmir hava durumu, peki gideceğiniz Aydın ili ve ilçelerinde hava nasıl olacak? bu durumu da öğrenmek için Aydın hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X