Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X

TCDD İzmir Aydın Nazilli İzmir Tren Saatleri

Güncelleme : 17 Ocak 2019

İzmir > Nazilli Aydın Tren Saatleri

İstasyon32713
İzmir-Konak-Basmane13:40
İzmir-Gaziemir13:56
İzmir-Gaziemir-Adnanmenderes Havaalanı14:02
İzmir-Menderes14:07
İzmir-Torbalı-Pancar14:21
İzmir-Torbalı14:32
İzmir-Torbalı-Tepeköy14:39
İzmir-Selçuk15:01
İzmir-Selçuk-Çamlık15:14
Aydın-Germencik-Ortaklar15:32
Aydın-Germencik15:43
Aydın-İncirliova15:53
Aydın-Merkez16:04
Aydın-Merkez-Umurlu16:16
Aydın-Köşk16:26
Aydın-Köşk-Karaali16:34
Aydın-Sultanhisar16:37
Aydın-Sultanhisar-Atça16:43
Aydın-Nazilli-İsabeyli16:49
Aydın-Nazilli16:54

Nazilli Aydın > İzmir Tren Saatleri

İstasyon32714
Aydın-Nazilli17:30
Aydın-Nazilli-İsabeyli17:36
Aydın-Sultanhisar-Atça17:42
Aydın-Sultanhisar17:49
Aydın-Köşk17:59
Aydın-Merkez-Umurlu18:09
Aydın-Merkez18:22
Aydın-İncirliova18:31
Aydın-Germencik18:42
Aydın-Germencik-Ortaklar18:53
İzmir-Selçuk-Çamlık19:14
İzmir-Selçuk19:27
İzmir-Selçuk-Sağlık19:42
İzmir-Torbalı-Tepeköy19:49
İzmir-Torbalı19:54
İzmir-Torbalı-Pancar20:04
İzmir-Menderes20:16
İzmir-Gaziemir-Adnanmenderes Havaalanı20:21
İzmir-Gaziemir20:27
İzmir-Konak-Basmane20:43

İzmir Aydın Nazilli Treni Durakları

İzmir Aydın Nazilli Treni İzmir > Aydın arasında hergün çalışmaktadır. İzmir Aydın Nazilli Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
İzmir Aydın Nazilli İzmir Tren Saatleri
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 19.02.2019 21:18:57

Geçiş İllerindeki Bağlantı Trenleri

İzmir Aydın Nazilli Treni Kaç Saat?

İzmir > Aydın > İzmir şehirleri arasında çalışan İzmir Aydın Nazilli Treni günde tek tren seferi olup toplam 20 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 3 saat 14 dakika sürmektedir.

İzmir Aydın Nazilli Tren Bilet Fiyatları

İzmir Aydın Nazilli İzmir Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

İzmir Aydın Nazilli Treni İletişim Bilgileri

Yurtiçi ve yurtdışı tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
AYDIN07.00 - 20.00 (256) 212 99 40 / 71351
GERMENCİK06.30 - 20.30 (256) 563 10 59
İNCİRLİOVA06.30 - 20.30 (256) 585 11 12
NAZİLLİ06.30 - 20.30 (256) 312 49 79 / 71351
ORTAKLAR06.00 - 20.30 (256) 577 10 72
SÖKE05.30 - 17.30 (256) 518 11 83
BAYINDIR05.45 - 20.45 (232) 581 30 56
ÇİĞLİ06.45 - 21.45 (232) 386 19 52
GAZİEMİR07.30 - 21.00 (232) 251 34 32
İZMİR (ALSANCAK)Haftaiçi Danışma (232) 464 77 95
İZMİR (BASMANE)07.00 - 21.30 (232) 484 86 38
MENEMEN07.00 - 23.30 (232) 832 13 42
ÖDEMİŞ(ŞEHİR)04.45 - 18.00 (232) 545 14 98
SELÇUK06.00 - 21.00 (232) 892 60 06
TEPEKÖY07.00 - 20.30 (232) 856 82 51
TİRE05.00 - 18.30 (232) 512 15 25
TORBALI06.00 - 21.30 (232) 856 16 30
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.