Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X

TCDD Ankara Sincan Polatlı Sincan Tren Saatleri

Güncelleme : 17 Ocak 2019

Sincan > Polatlı Tren Saatleri

İstasyon2261322615
Ankara Gar18:00
Sincan05:5018:18
Sazpınarı05:5318:21
Türkobası06:0818:36
Malıköy06:1318:41
Temelli06:1918:47
Poyraz06:2418:52
Yenidoğan06:2818:56
Polatlı06:4019:08

Polatlı > Sincan Tren Saatleri

İstasyon2261422616
Polatlı07:0019:30
Yenidoğan07:1419:43
Poyraz07:1819:47
Temelli07:2319:52
Malıköy07:2919:58
Türkobası07:3420:03
Sazpınarı07:5020:18
Sincan07:5420:20
Ankara Gar08:09

Sincan Polatlı Sincan Treni Durakları

Sincan Polatlı Sincan Treni Ankara arasında hergün çalışmaktadır. Sincan Polatlı Sincan Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
Ankara Sincan Polatlı Tren Saatleri
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 19.02.2019 21:18:09

Sincan Polatlı Sincan Treni Kaç Saat?

Ankara ili içerisinde çalışan Sincan Polatlı Sincan Treni günde tek yönde 2 tren seferi olup toplam 9 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 1 saat sürmektedir.

Sincan Polatlı Sincan Tren Bilet Fiyatları

Ankara Sincan Polatlı Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

Sincan Polatlı Sincan Treni İletişim Bilgileri

Yurtiçi ve yurtdışı tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
ANKARA GARI05.30 - 22.00 (312) 309 05 15 /336 Danışma
ANKARA24 SAAT AÇIK (312) 309 05 15 /336 Danışma
POLATLI YHT GAR06.30 - 22.30 (312) 625 59 99
POLATLI KNV06.00 - 22.00 (312) 620 84 41
SİNCAN06.00 - 22.30 (312) 270 21 69
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.