TCDD Toros Ekspresi Tren Saatleri

Güncelleme : 17 Ocak 2019

Adana > Konya Tren Saatleri

İstasyonuVarışÇıkış
Adana-Merkez07:45
Adana-Seyhan-Şakirpaşa07:5007:49
Adana-Yüreğir-Yenice08:1208:10
Adana-Karaisali-Kelebek08:3608:35
Adana-Karaisali-Bucak08:4608:44
Adana-Karaisali-Hacıkırı08:5808:57
Adana-Pozantı-Belemedik09:1209:11
Adana-Pozantı09:2309:21
Niğde-Ulukışla-Çiftehan09:4009:38
Niğde-Ulukışla-Gümüş09:5809:57
Niğde-Ulukışla10:1410:11
Konya-Kadıkhanı-Osmancık10:2610:25
Konya-Ereğli-Çakmak10:3610:34
Konya-Ereğli11:0110:58
Karaman-Ayrancı11:3211:31
Karaman-Merkez-Sudurağı11:5311:52
Karaman-Merkez12:1112:07
Konya-Çumra-Arıkören12:4212:40
Konya-Çumra12:5812:56
Konya-Meram-Kaşınhan13:1613:15
Konya-Merkez13:32

Konya > Adana Tren Saatleri

İstasyonuVarışÇıkış
Konya-Merkez14:30
Konya-Meram-Konya YHT14:3014:30
Konya-Çumra15:0515:04
Konya-Çumra-Arıkören15:2115:19
Karaman-Merkez15:5415:49
Karaman-Merkez-Sudurağı16:0916:08
Karaman-Ayrancı16:3016:29
Konya-Ereğli17:0317:00
Konya-Ereğli-Çakmak17:2517:24
Konya-Kadıkhanı-Osmancık17:3617:35
Niğde-Ulukışla18:0017:53
Niğde-Ulukışla-Gümüş18:1218:11
Niğde-Ulukışla-Çiftehan18:2918:26
Adana-Pozantı18:4618:44
Adana-Pozantı-Belemedik18:5618:55
Adana-Karaisali-Hacıkırı19:1019:08
Adana-Karaisali-Bucak19:2019:19
Adana-Karaisali-Kelebek19:2819:27
Adana-Yüreğir-Km. 345+50019:4919:48
Adana-Yüreğir-Yenice19:5219:50
Adana-Seyhan-Şakirpaşa20:1320:12
Adana-Merkez20:17

Toros Ekspresi Tren Durakları

Toros Ekspresi Treni Adana > Niğde > Konya > Karaman arasında hergün çalışmaktadır. Toros Ekspresi Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
Toros Ekspresi Adana Konya Tren Saatleri
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 20.04.2019 10:26:13

Toros Ekspresi Tren Kaç Saat?

Adana > Konya > Adana şehirleri arasında çalışan Toros Ekspresi Treni günde tek sefer yapmakta olup toplam 22 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 5 saat 47 dakika sürmektedir.

Toros Ekspresi Tren Bileti Fiyatları

Toros Ekspresi Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

TCDD İletişim Bilgileri

Toros Ekspresi tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
ADANA05.30-21.30 (322) 453 31 72
CEYHAN07.30 - 11.00 /16.00-20.00 (322) 613 45 07
KARAMAN05.30 - 20.30 (338) 213 33 60
AKŞEHİR06:30 - 22.30 (332) 813 11 08
EREĞLİ(KONYA)09.00 -12.00 / 14.00 - 20.00 (332) 713 11 99
KONYA24 SAAT AÇIK (332) 322 36 70/322 36 80 (Santral)
NİĞDE10.00 - 18.00 (388) 233 94 76
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.