TCDD Uzunköprü Edirne İstanbul Halkalı Tren Saatleri

Güncelleme : 27 Şubat 2019

Uzunköprü > Halkalı Tren Saatleri

İstasyon12703
Edirne-Uzunköprü15:40
Kırklareli-Pehlivanköy15:58
Kırklareli-Babaeski-Alpullu16:18
Kırklareli-Lüleburgaz16:31
Kırklareli-Lüleburgaz-Kayabeyli16:43
Kırklareli-Lüleburgaz-Seyitler16:48
Tekirdağ-Muratlı17:03
Tekirdağ-Çorlu17:26
Tekirdağ-Çerkezköy17:48
İstanbul-Silivri-Sinekli18:27
İstanbul-Çatalca18:41
İstanbul-Başakşehir-Ispartakule19:03
İstanbul-Küçükçekmece-Km. 37+36219:11
İstanbul-Küçükçekmece-Halkalı19:15

Halkalı > Uzunköprü Tren Saatleri

İstasyon12704
İstanbul-Küçükçekmece-Halkalı08:40
İstanbul-Küçükçekmece-Km. 37+36208:49
İstanbul-Başakşehir-Ispartakule08:52
İstanbul-Çatalca09:14
Tekirdağ-Çerkezköy10:04
Tekirdağ-Çorlu10:26
Tekirdağ-Muratlı10:47
Kırklareli-Lüleburgaz-Seyitler11:00
Kırklareli-Lüleburgaz-Kayabeyli11:04
Kırklareli-Lüleburgaz11:15
Kırklareli-Babaeski-Alpullu11:30
Kırklareli-Pehlivanköy11:47
Edirne-Uzunköprü12:02

İstanbul Edirne Tren Durakları

İstanbul Edirne Treni Kırklareli > Tekirdağ > İstanbul > Edirne arasında hergün çalışmaktadır. İstanbul Edirne Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
Edirne Uzunköprü Halkalı İstanbul Tren Saatleri
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 20.04.2019 10:22:09

Geçiş İllerindeki Bağlantı Trenleri

İstanbul Edirne Tren Kaç Saat?

İstanbul > Edirne > İstanbul şehirleri arasında çalışan İstanbul Edirne Treni günde tek tren seferi olup toplam 14 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 3 saat 32 dakika sürmektedir.

İstanbul Edirne Tren Bileti Fiyatları

İstanbul Edirne Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

TCDD İletişim Bilgileri

İstanbul Edirne tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
İSTANBUL(HALKALI)08.00 - 18.00 (212) 678 48 00 / 9336
İSTANBUL (SİRKECİ)07.00 - 22.00 (212) 527 00 50
İSTANBUL (HAYDARPAŞA)08.00 - 19.00 (216) 336 20 63 / 336 04 75 Danışma
İSTANBUL (PENDİK)05.30 - 22.30 (216) 354 01 30
ÇERKEZKÖY08.00 - 12.00 / 16.00 - 20.00 (282) 726 57 26
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.