TCDD Uzunköprü Edirne İstanbul Halkalı Tren Saatleri

Güncelleme :

Uzunköprü > Halkalı Tren Saatleri

İstasyon12703
Edirne-Uzunköprü15:40
Kırklareli-Pehlivanköy15:58
Kırklareli-Babaeski-Alpullu16:18
Kırklareli-Lüleburgaz16:31
Kırklareli-Lüleburgaz-Kayabeyli16:43
Kırklareli-Lüleburgaz-Seyitler16:48
Tekirdağ-Muratlı17:03
Tekirdağ-Çorlu17:26
Tekirdağ-Çerkezköy17:48
İstanbul-Silivri-Sinekli18:27
İstanbul-Çatalca18:41
İstanbul-Başakşehir-Ispartakule19:03
İstanbul-Küçükçekmece-Km. 37+36219:11
İstanbul-Küçükçekmece-Halkalı19:15

Halkalı > Uzunköprü Tren Saatleri

İstasyon12704
İstanbul-Küçükçekmece-Halkalı08:40
İstanbul-Küçükçekmece-Km. 37+36208:49
İstanbul-Başakşehir-Ispartakule08:52
İstanbul-Çatalca09:14
Tekirdağ-Çerkezköy10:04
Tekirdağ-Çorlu10:26
Tekirdağ-Muratlı10:47
Kırklareli-Lüleburgaz-Seyitler11:00
Kırklareli-Lüleburgaz-Kayabeyli11:04
Kırklareli-Lüleburgaz11:15
Kırklareli-Babaeski-Alpullu11:30
Kırklareli-Pehlivanköy11:47
Edirne-Uzunköprü12:02

Geçiş İllerindeki Bağlantı Trenleri

Trenin geçiş yaptığı illerde bulunan tren istasyonu ve geçen tren seferlerine ait bilgileri alttaki listede görebilirsiniz. Aşağıda il isimlerini seçip tren seferleri linklerine tıkladığınızda tren saatlerinin ve ilgili tren istasyonuna ait detaylara ulaşabilirsiniz.

İstanbul Edirne Bölgesel Tren Durakları

İstanbul Edirne Treni güzergahı olarak Kırklareli, Tekirdağ, İstanbul, Edirne illeri arasında hergün çalışmaktadır.İstanbul Edirne Treni yolculuğu sırasında hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
istanbul edirne tren halkalı edirne tren tcdd

İstanbul Edirne Tren Kaç Saat?

İstanbul > Edirne > İstanbul şehirleri arasında çalışan İstanbul Edirne Treni günde tek tren seferi olup toplam 14 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 3 saat 32 dakika sürmektedir.

İstanbul Edirne Tren Bileti Fiyatları

İstanbul Edirne Tren Saatleri ve tren bileti fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilir, 444 82 33 no.lu çağrı merkezini arayabilir yada tren garlarındaki bilet satış noktalarına ulaşıp tren biletinizi alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

İstanbul ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için İstanbul hava durumu, peki gideceğiniz Edirne ili ve ilçelerinde hava nasıl olacak? bu durumu da öğrenmek için Edirne hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X