YHT Ankara İstanbul Ankara Hızlı Tren Saatleri

Güncelleme : 14 Mart 2019

YHT Ankara > İstanbul Hızlı Tren Saatleri

13.03.2019 tarihinden itibaren geçerlidir.

İstasyon8100181003810058100781009810118101381015
Ankara-Çankaya06:0008:1010:1012:0513:5016:2517:4019:10
Ankara-Etimesgut06:1808:2810:2812:2314:0816:4317:5819:28
Ankara-Polatlı06:4110:5114:3118:21
Eskişehir-Merkez07:3109:4011:4113:3315:2117:5619:1120:38
Bilecik-Bozüyük07:4711:5715:3719:27
Bilecik-Merkez08:0912:1915:5919:49
Sakarya-Arifiye08:5113:0116:4120:3121:53
Kocaeli-İzmit09:1311:1713:2315:0917:0319:3320:5322:15
Kocaeli-Gebze09:4413:5417:3421:2422:46
İstanbul-Pendik10:0212:0514:1215:5717:5220:2121:4223:04
İstanbul-Bostancı10:1812:2114:2816:1318:0820:3721:5823:20
İstanbul-Söğütlüçeşme10:3012:2814:3516:2018:1520:4922:0523:27
İstanbul-Bakırköy10:5821:17
İstanbul-Halkalı11:1221:31

YHT İstanbul > Ankara Hızlı Tren Saatleri

13.03.2019 tarihinden itibaren geçerlidir.

İstasyon8100281004810068100881010810128101481016
İstanbul-Halkalı06:1511:50
İstanbul-Bakırköy06:3012:05
İstanbul-Söğütlüçeşme07:0208:5010:4012:3713:4015:4017:4019:15
İstanbul-Bostancı07:1108:5910:4912:4613:4915:4817:4919:24
İstanbul-Pendik07:2809:1611:1113:0314:1116:1118:1219:41
Kocaeli-Gebze07:4509:3311:2813:2014:2816:2818:2919:58
Kocaeli-İzmit08:1710:0512:0013:5215:0017:0019:0120:30
Sakarya-Arifiye08:3712:2015:2019:2120:50
Bilecik-Merkez09:1813:0116:0118:0020:02
Bilecik-Bozüyük09:4213:2516:2520:26
Eskişehir-Merkez10:0211:4413:4515:3116:4518:4220:4622:10
Ankara-Polatlı10:5014:3317:3321:34
Ankara-Etimesgut11:1512:5414:5816:4117:5819:5221:5923:20
Ankara-Çankaya11:3113:1015:1416:5718:1420:0822:1523:36

YHT Ankara İstanbul Ankara Hızlı Tren Durakları

YHT Ankara İstanbul Ankara Hızlı Treni Kocaeli > Sakarya > Bilecik > Eskişehir > Ankara > İstanbul arasında hergün çalışmaktadır. YHT Ankara İstanbul Ankara Hızlı Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
YHT Ankara İstanbul Eskişehir Hızlı Tren Saatleri |Luneks.com
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 20.04.2019 10:20:19

YHT Ankara İstanbul Ankara Hızlı Tren Kaç Saat?

Ankara > İstanbul > Ankara şehirleri arasında çalışan YHT Ankara İstanbul Ankara Hızlı Treni günde 8 sefer çalışmakta olup toplamda 14 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 4 saat 30 dakika sürmektedir.

YHT Ankara İstanbul Ankara Hızlı Tren Bileti Fiyatları

YHT Ankara İstanbul Ankara Hızlı Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

TCDD İletişim Bilgileri

YHT Ankara İstanbul Ankara Hızlı tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
ANKARA GARI05.30 - 22.00 (312) 309 05 15 /336 Danışma
ANKARA24 SAAT AÇIK (312) 309 05 15 /336 Danışma
POLATLI YHT GAR06.30 - 22.30 (312) 625 59 99
POLATLI KNV06.00 - 22.00 (312) 620 84 41
SİNCAN06.00 - 22.30 (312) 270 21 69
BİLECİK YHT07.30 - 22.00 (228) 215 00 31
BOZÜYÜK KNV07.00 - 23.00 (228) 315 10 63
BOZÜYÜK YHT07.00-10.00/ 15.30-22.00 (228) 315 18 40
ESKİŞEHİR24 SAAT AÇIK (222) 225 55 55
İSTANBUL(HALKALI)08.00 - 18.00 (212) 678 48 00 / 9336
İSTANBUL (SİRKECİ)07.00 - 22.00 (212) 527 00 50
İSTANBUL (HAYDARPAŞA)08.00 - 19.00 (216) 336 20 63 / 336 04 75 Danışma
İSTANBUL (PENDİK)05.30 - 22.30 (216) 354 01 30
GEBZE06.00 - 22.30 (262) 655 78 51
İZMİT24 SAAT AÇIK (262) 321 10 39
ADAPAZARI06.45 - 18.45 (264) 277 37 00
ARİFİYE05.30 - 21.00 (264) 229 44 23
SAPANCA06.00 - 22.00 (264) 582 01 00
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.