YHT İstanbul (Pendik) Konya İstanbul Hızlı Tren Saatleri

Güncelleme : 14 Mart 2019

YHT Konya > İstanbul Hızlı Tren Saatleri

13.03.2019 tarihinden itibaren geçerlidir.

İstasyon813018130381305
Konya-Meram06:5513:0018:20
Eskişehir-Merkez08:4114:4520:05
Bilecik-Bozüyük08:5715:0120:21
Bilecik-Merkez09:1915:2320:43
Sakarya-Arifiye10:0116:0521:25
Kocaeli-İzmit10:2316:2721:47
Kocaeli-Gebze10:5416:5822:18
İstanbul-Pendik11:1217:1622:36
İstanbul-Bostancı11:2817:3222:52
İstanbul-Söğütlüçeşme11:3517:3923:04
İstanbul-Bakırköy23:32
İstanbul-Halkalı23:46

YHT İstanbul > Konya Hızlı Tren Saatleri

13.03.2019 tarihinden itibaren geçerlidir.

İstasyon813028130481306
İstanbul-Halkalı06:35
İstanbul-Bakırköy06:50
İstanbul-Söğütlüçeşme07:2513:0018:50
İstanbul-Bostancı07:3513:0918:59
İstanbul-Pendik07:5313:2619:16
Kocaeli-Gebze08:1013:4319:33
Kocaeli-İzmit08:4214:1520:05
Sakarya-Arifiye09:0214:3520:25
Bilecik-Merkez09:4315:1621:06
Bilecik-Bozüyük10:0715:4021:30
Eskişehir-Merkez10:2716:0021:50
Konya-Meram12:0917:4223:32

İstanbul Konya İstanbul Hızlı Tren Durakları

İstanbul Konya İstanbul Hızlı Treni Sakarya > Kocaeli > İstanbul > Bilecik > Eskişehir > Konya arasında hergün çalışmaktadır. İstanbul Konya İstanbul Hızlı Treninin hangi duraklardan geçtiği aşağıdaki sıralanmıştır.
YHT İstanbul Konya İstanbul Hızlı Tren Saatleri Kaç Saat
ANLIK TREN SEFERLERİ
Tren SeferiGidiş YönüKalkış DurağıKalkış
Saati
Kalan
Süre
Hiçbir Sefer Bulunamadı.
Güncelleme: 19.04.2019 16:27:43

İstanbul Konya İstanbul Hızlı Tren Kaç Saat?

İstanbul > Konya > İstanbul şehirleri arasında çalışan İstanbul Konya İstanbul Hızlı Treni günde tek yönde 3 sefer çalışmakta olup toplamda 12 durak arasında seyahat edilmektedir. Bu tren ile yolculuk süresi ortalama 4 saat 30 dakika sürmektedir.

İstanbul Konya İstanbul Hızlı Tren Bileti Fiyatları

İstanbul Konya İstanbul Hızlı Treni için tren bileti almak veya tren bilet fiyatlarını öğrenmek için TCDD Eybis e-bilet sistemini kullanabilir yada 444 82 33 no.lu telefonu arayarak biletinizi telefonla alabilirsiniz.

TCDD İletişim Bilgileri

İstanbul Konya İstanbul Hızlı tren seferleri için tren bileti satışı yapan tren istasyonları isimleri, gişe telefon numaraları aşağıdadır. Detaylı bilgilerine altdaki linkten ulaşabilirsiniz.
BİLECİK YHT07.30 - 22.00 (228) 215 00 31
BOZÜYÜK KNV07.00 - 23.00 (228) 315 10 63
BOZÜYÜK YHT07.00-10.00/ 15.30-22.00 (228) 315 18 40
ESKİŞEHİR24 SAAT AÇIK (222) 225 55 55
İSTANBUL(HALKALI)08.00 - 18.00 (212) 678 48 00 / 9336
İSTANBUL (SİRKECİ)07.00 - 22.00 (212) 527 00 50
İSTANBUL (HAYDARPAŞA)08.00 - 19.00 (216) 336 20 63 / 336 04 75 Danışma
İSTANBUL (PENDİK)05.30 - 22.30 (216) 354 01 30
GEBZE06.00 - 22.30 (262) 655 78 51
İZMİT24 SAAT AÇIK (262) 321 10 39
AKŞEHİR06:30 - 22.30 (332) 813 11 08
EREĞLİ(KONYA)09.00 -12.00 / 14.00 - 20.00 (332) 713 11 99
KONYA24 SAAT AÇIK (332) 322 36 70/322 36 80 (Santral)
ADAPAZARI06.45 - 18.45 (264) 277 37 00
ARİFİYE05.30 - 21.00 (264) 229 44 23
SAPANCA06.00 - 22.00 (264) 582 01 00
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez.