Sincan Sincan Temelli Tren Saatleri Seferleri

Güncelleme :

Sincan Sincan Temelli Tren Seferleri

Bölgesel Sincan Polatlı Sincan Treni 12dk
05:45Ankara-Sincan
06:14Ankara-Sincan-Temelli

29dk
Bölgesel Sincan Polatlı Sincan Treni 15dk
05:48Ankara-Sincan-Sazpınarı
06:14Ankara-Sincan-Temelli

26dk
Bölgesel Sincan Polatlı Sincan Treni 30dk
06:03Ankara-Sincan-Türkobası
06:14Ankara-Sincan-Temelli

11dk
Bölgesel Sincan Polatlı Sincan Treni 35dk
06:08Ankara-Sincan-Malıköy
06:14Ankara-Sincan-Temelli

6dk
Bölgesel Sincan Polatlı Sincan Treni 6s 44dk
12:17Ankara-Sincan
12:46Ankara-Sincan-Temelli

29dk
Bölgesel Sincan Polatlı Sincan Treni 6s 47dk
12:20Ankara-Sincan-Sazpınarı
12:46Ankara-Sincan-Temelli

26dk
Bölgesel Sincan Polatlı Sincan Treni 7s 2dk
12:35Ankara-Sincan-Türkobası
12:46Ankara-Sincan-Temelli

11dk
Bölgesel Sincan Polatlı Sincan Treni 7s 7dk
12:40Ankara-Sincan-Malıköy
12:46Ankara-Sincan-Temelli

6dk
Bölgesel Sincan Polatlı Sincan Treni 12s 49dk
18:22Ankara-Sincan
18:51Ankara-Sincan-Temelli

29dk
Bölgesel Sincan Polatlı Sincan Treni 12s 52dk
18:25Ankara-Sincan-Sazpınarı
18:51Ankara-Sincan-Temelli

26dk
Bölgesel Sincan Polatlı Sincan Treni 13s 7dk
18:40Ankara-Sincan-Türkobası
18:51Ankara-Sincan-Temelli

11dk
Bölgesel Sincan Polatlı Sincan Treni 13s 12dk
18:45Ankara-Sincan-Malıköy
18:51Ankara-Sincan-Temelli

6dk
Sayfamızda Sincan Sincan Temelli Tren Saatleri ile Sincan ve Sincan Temelli istasyonlarından kalkan veya geçen tren seferlerini görebilirsiniz. Sincan Sincan Temelli tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Sincan Sincan Temelli Tren Saatleri Sincan Sincan Temelli Tren Seferleri Sincan Treni Sincan Temelli Treni Sincan Tren Saatleri Sincan Temelli Tren Saatleri

Sincan Sincan Temelli Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Tren Kart

Tren yolculuğu sırasında indirimli bilet almanızı sağlayan, yaş aralığınıza, tren veya tren tipine (YHT, Anahat, Bölgesel) ve sınıfına (business,economy) göre aylık veya biniş sayısına göre farklı paketleri önceden indirimli olarak alabileceğiniz bir sistemdir.
İNDİRİM ORANLARI: 5 Biniş %20 İndirim, 10 Biniş %25 İndirim, 15 Biniş %30 İndirim, 20 Biniş %35 İndirim,30 Biniş %40 İndirim
Önemli Not: Biniş hakları 60 gün içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan biniş kartları devredilemez ve süre sonunda geçerliliğini kaybeder.

TCDD İletişim Bilgileri

Yurtiçi ve yurtdışı tren seferleri için tren bileti fiyatı, anahat, bölgesel ve yht hızlı tren seferleri ile ilgili bilgi için tren istasyonlarındaki bilet satış noktalarının iletişim bilgileri, telefon numaraları için TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yukarıda bulunan menüyü kullanarak seçeceğiniz il veya ilçede bulunan bilet gişesi telefon numaralarını bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

Ankara ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için Ankara hava durumu, peki gideceğiniz Ankara ili ve ilçelerinde hava nasıl olacak? bu durumu da öğrenmek için Ankara hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X