İncirliova Germencik Tren Saatleri Seferleri

Güncelleme :

İncirliova Germencik Tren Seferleri

Bölgesel Denizli İzmir Treni
06:44Aydın-İncirliova
06:54Aydın-Germencik

10dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni
06:44Aydın-İncirliova
07:05Aydın-Germencik-Ortaklar

21dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 6dk
08:15Aydın-İncirliova
08:25Aydın-Germencik

10dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 6dk
08:15Aydın-İncirliova
08:36Aydın-Germencik-Ortaklar

21dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 2s 44dk
10:53Aydın-İncirliova
11:04Aydın-Germencik

11dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 2s 44dk
10:53Aydın-İncirliova
11:15Aydın-Germencik-Ortaklar

22dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 7s 2dk
15:11Aydın-İncirliova
15:21Aydın-Germencik

10dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 7s 2dk
15:11Aydın-İncirliova
15:35Aydın-Germencik-Ortaklar

24dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 8s 56dk
17:05Aydın-İncirliova
17:15Aydın-Germencik

10dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 8s 56dk
17:05Aydın-İncirliova
17:26Aydın-Germencik-Ortaklar

21dk
Bölgesel İzmir Aydın Nazilli Treni 10s 48dk
18:57Aydın-İncirliova
19:07Aydın-Germencik

10dk
Bölgesel İzmir Aydın Nazilli Treni 10s 48dk
18:57Aydın-İncirliova
19:17Aydın-Germencik-Ortaklar

20dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 11s 53dk
20:02Aydın-İncirliova
20:13Aydın-Germencik

11dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 11s 53dk
20:02Aydın-İncirliova
20:23Aydın-Germencik-Ortaklar

21dk
Sayfamızda İncirliova Germencik Tren Saatleri ile İncirliova ve Germencik istasyonlarından kalkan veya geçen tren seferlerini görebilirsiniz. İncirliova Germencik tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
İncirliova Germencik Tren Saatleri İncirliova Germencik Tren Seferleri İncirliova Treni Germencik Treni İncirliova Tren Saatleri Germencik Tren Saatleri

İncirliova Germencik Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Tren Kart

Tren yolculuğu sırasında indirimli bilet almanızı sağlayan, yaş aralığınıza, tren veya tren tipine (YHT, Anahat, Bölgesel) ve sınıfına (business,economy) göre aylık veya biniş sayısına göre farklı paketleri önceden indirimli olarak alabileceğiniz bir sistemdir.
İNDİRİM ORANLARI: 5 Biniş %20 İndirim, 10 Biniş %25 İndirim, 15 Biniş %30 İndirim, 20 Biniş %35 İndirim,30 Biniş %40 İndirim
Önemli Not: Biniş hakları 60 gün içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan biniş kartları devredilemez ve süre sonunda geçerliliğini kaybeder.

TCDD İletişim Bilgileri

Yurtiçi ve yurtdışı tren seferleri için tren bileti fiyatı, anahat, bölgesel ve yht hızlı tren seferleri ile ilgili bilgi için tren istasyonlarındaki bilet satış noktalarının iletişim bilgileri, telefon numaraları için TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yukarıda bulunan menüyü kullanarak seçeceğiniz il veya ilçede bulunan bilet gişesi telefon numaralarını bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

Aydın Tren Seferleri

Aydın Tren Seferleri

İlginizi Çekebilir

Aydın ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için Aydın hava durumu, peki gideceğiniz Aydın ili ve ilçelerinde hava nasıl olacak? bu durumu da öğrenmek için Aydın hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Size bir önerimiz daha var. Şayet ben tren ile seyahat etmekten vazgeçtim diyorsanız da sizi Aydın yada Aydın sayfamıza bekleriz. Bu sayfada Aydın arası kaç km, kaç saat? yol ve trafik durumu ile bu yolculuktaki yakıt maliyetini öğrenebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X