Elazığ Çankaya Tren Saatleri Seferleri

Güncelleme :

Elazığ Çankaya Tren Seferleri

Anahat Van Gölü Ekspresi Treni 4s 39dk
13:27Elazığ-Merkez-Çağlar
07:44Ankara-Çankaya-Ankara Gar

18s 17dk
Anahat Van Gölü Ekspresi Treni 4s 49dk
13:37Elazığ-Merkez-Yurt
07:44Ankara-Çankaya-Ankara Gar

18s 7dk
Anahat Güney Kurtalan Ekspresi Treni 5s 9dk
13:57Elazığ-Merkez-Km.370+000
07:44Ankara-Çankaya-Ankara Gar

17s 47dk
Anahat Güney Kurtalan Ekspresi Treni 5s 16dk
14:04Elazığ-Merkez-Uluova
07:44Ankara-Çankaya-Ankara Gar

17s 40dk
Anahat Van Gölü Ekspresi Treni 5s 17dk
14:05Elazığ-Merkez-Elazığ
07:44Ankara-Çankaya-Ankara Gar

17s 39dk
Anahat Van Gölü Ekspresi Treni 5s 47dk
14:35Elazığ-Merkez-Yolçatı
07:44Ankara-Çankaya-Ankara Gar

17s 9dk
Anahat Güney Kurtalan Ekspresi Treni 5s 47dk
14:35Elazığ-Merkez-Yolçatı
07:44Ankara-Çankaya-Ankara Gar

17s 9dk
Sayfamızda Elazığ Çankaya Tren Saatleri ile Elazığ ve Çankaya istasyonlarından kalkan veya geçen tren seferlerini görebilirsiniz. Elazığ Çankaya tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Elazığ Çankaya Tren Saatleri Elazığ Çankaya Tren Seferleri Elazığ Treni Çankaya Treni Elazığ Tren Saatleri Çankaya Tren Saatleri

Elazığ Çankaya Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Tren Kart

Tren yolculuğu sırasında indirimli bilet almanızı sağlayan, yaş aralığınıza, tren veya tren tipine (YHT, Anahat, Bölgesel) ve sınıfına (business,economy) göre aylık veya biniş sayısına göre farklı paketleri önceden indirimli olarak alabileceğiniz bir sistemdir.
İNDİRİM ORANLARI: 5 Biniş %20 İndirim, 10 Biniş %25 İndirim, 15 Biniş %30 İndirim, 20 Biniş %35 İndirim,30 Biniş %40 İndirim
Önemli Not: Biniş hakları 60 gün içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan biniş kartları devredilemez ve süre sonunda geçerliliğini kaybeder.

TCDD İletişim Bilgileri

Yurtiçi ve yurtdışı tren seferleri için tren bileti fiyatı, anahat, bölgesel ve yht hızlı tren seferleri ile ilgili bilgi için tren istasyonlarındaki bilet satış noktalarının iletişim bilgileri, telefon numaraları için TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yukarıda bulunan menüyü kullanarak seçeceğiniz il veya ilçede bulunan bilet gişesi telefon numaralarını bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

Elazığ Tren Seferleri

Ankara Tren Seferleri

İlginizi Çekebilir

Elazığ ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için Elazığ hava durumu, peki gideceğiniz Ankara ili ve ilçelerinde hava nasıl olacak? bu durumu da öğrenmek için Ankara hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X