Eskişehir Söğütlüçeşme Tren Saatleri Seferleri

Güncelleme :

Eskişehir Söğütlüçeşme Tren Seferleri

YHT YHT Ankara İstanbul Ankara Hızlı Treni
07:31Eskişehir-Merkez
10:35İstanbul-Söğütlüçeşme

3s 4dk
YHT İstanbul Konya İstanbul Hızlı Treni 34dk
08:41Eskişehir-Merkez
11:42İstanbul-Söğütlüçeşme

3s 1dk
YHT YHT Ankara İstanbul Ankara Hızlı Treni 1s 26dk
09:33Eskişehir-Merkez
12:34İstanbul-Söğütlüçeşme

3s 1dk
YHT YHT Ankara İstanbul Ankara Hızlı Treni 2s 26dk
10:33Eskişehir-Merkez
11:45İstanbul-Söğütlüçeşme

1s 12dk
YHT YHT Ankara İstanbul Ankara Hızlı Treni 3s 4dk
11:11Eskişehir-Merkez
14:24İstanbul-Söğütlüçeşme

3s 13dk
YHT YHT Ankara İstanbul Ankara Hızlı Treni 5s 21dk
13:28Eskişehir-Merkez
16:22İstanbul-Söğütlüçeşme

2s 54dk
YHT YHT Ankara İstanbul Ankara Hızlı Treni 5s 59dk
14:06Eskişehir-Merkez
17:09İstanbul-Söğütlüçeşme

3s 3dk
YHT İstanbul Konya İstanbul Hızlı Treni 6s 58dk
15:05Eskişehir-Merkez
18:13İstanbul-Söğütlüçeşme

3s 8dk
YHT YHT Ankara İstanbul Ankara Hızlı Treni 8s 11dk
16:18Eskişehir-Merkez
19:28İstanbul-Söğütlüçeşme

3s 10dk
YHT YHT Ankara İstanbul Ankara Hızlı Treni 10s 24dk
18:31Eskişehir-Merkez
21:33İstanbul-Söğütlüçeşme

3s 2dk
YHT İstanbul Konya İstanbul Hızlı Treni 12s 4dk
20:11Eskişehir-Merkez
23:17İstanbul-Söğütlüçeşme

3s 6dk
YHT YHT Ankara İstanbul Ankara Hızlı Treni 12s 31dk
20:38Eskişehir-Merkez
23:35İstanbul-Söğütlüçeşme

2s 57dk
Sayfamızda Eskişehir Söğütlüçeşme Tren Saatleri ile Eskişehir ve Söğütlüçeşme istasyonlarından kalkan veya geçen tren seferlerini görebilirsiniz. Eskişehir Söğütlüçeşme tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Eskişehir Söğütlüçeşme Tren Saatleri Eskişehir Söğütlüçeşme Tren Seferleri Eskişehir Treni Söğütlüçeşme Treni Eskişehir Tren Saatleri Söğütlüçeşme Tren Saatleri

Eskişehir Söğütlüçeşme Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Tren Kart

Tren yolculuğu sırasında indirimli bilet almanızı sağlayan, yaş aralığınıza, tren veya tren tipine (YHT, Anahat, Bölgesel) ve sınıfına (business,economy) göre aylık veya biniş sayısına göre farklı paketleri önceden indirimli olarak alabileceğiniz bir sistemdir.
İNDİRİM ORANLARI: 5 Biniş %20 İndirim, 10 Biniş %25 İndirim, 15 Biniş %30 İndirim, 20 Biniş %35 İndirim,30 Biniş %40 İndirim
Önemli Not: Biniş hakları 60 gün içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan biniş kartları devredilemez ve süre sonunda geçerliliğini kaybeder.

TCDD İletişim Bilgileri

Yurtiçi ve yurtdışı tren seferleri için tren bileti fiyatı, anahat, bölgesel ve yht hızlı tren seferleri ile ilgili bilgi için tren istasyonlarındaki bilet satış noktalarının iletişim bilgileri, telefon numaraları için TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yukarıda bulunan menüyü kullanarak seçeceğiniz il veya ilçede bulunan bilet gişesi telefon numaralarını bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

Eskişehir ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için Eskişehir hava durumu, peki gideceğiniz İstanbul ili ve ilçelerinde hava nasıl olacak? bu durumu da öğrenmek için İstanbul hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Size bir önerimiz daha var. Şayet ben tren ile seyahat etmekten vazgeçtim diyorsanız da sizi Eskişehir yada İstanbul sayfamıza bekleriz. Bu sayfada Eskişehir İstanbul arası kaç km, kaç saat? yol ve trafik durumu ile bu yolculuktaki yakıt maliyetini öğrenebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X