Gaziemir Denizli Tren Saatleri Seferleri

Güncelleme :

Gaziemir Denizli Tren Seferleri

Bölgesel Denizli İzmir Treni 7s 43dk
08:01İzmir-Gaziemir
12:27Denizli-Merkez

4s 26dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 7s 48dk
08:06İzmir-Gaziemir-Adnanmenderes Havaalanı
12:27Denizli-Merkez

4s 21dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 8s 55dk
09:13İzmir-Gaziemir
13:48Denizli-Merkez

4s 35dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 9s 0dk
09:18İzmir-Gaziemir-Adnanmenderes Havaalanı
13:48Denizli-Merkez

4s 30dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 11s 31dk
11:49İzmir-Gaziemir
16:09Denizli-Merkez

4s 20dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 11s 37dk
11:55İzmir-Gaziemir-Adnanmenderes Havaalanı
16:09Denizli-Merkez

4s 14dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 15s 31dk
15:49İzmir-Gaziemir
20:19Denizli-Merkez

4s 30dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 15s 37dk
15:55İzmir-Gaziemir-Adnanmenderes Havaalanı
20:19Denizli-Merkez

4s 24dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 16s 43dk
17:01İzmir-Gaziemir
21:18Denizli-Merkez

4s 17dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 16s 48dk
17:06İzmir-Gaziemir-Adnanmenderes Havaalanı
21:18Denizli-Merkez

4s 12dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 17s 55dk
18:13İzmir-Gaziemir
22:41Denizli-Merkez

4s 28dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 18s 1dk
18:19İzmir-Gaziemir-Adnanmenderes Havaalanı
22:41Denizli-Merkez

4s 22dk
Sayfamızda Gaziemir Denizli Tren Saatleri ile Gaziemir ve Denizli istasyonlarından kalkan veya geçen tren seferlerini görebilirsiniz. Gaziemir Denizli tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Gaziemir Denizli Tren Saatleri Gaziemir Denizli Tren Seferleri Gaziemir Treni Denizli Treni Gaziemir Tren Saatleri Denizli Tren Saatleri

Gaziemir Denizli Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Tren Kart

Tren yolculuğu sırasında indirimli bilet almanızı sağlayan, yaş aralığınıza, tren veya tren tipine (YHT, Anahat, Bölgesel) ve sınıfına (business,economy) göre aylık veya biniş sayısına göre farklı paketleri önceden indirimli olarak alabileceğiniz bir sistemdir.
İNDİRİM ORANLARI: 5 Biniş %20 İndirim, 10 Biniş %25 İndirim, 15 Biniş %30 İndirim, 20 Biniş %35 İndirim,30 Biniş %40 İndirim
Önemli Not: Biniş hakları 60 gün içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan biniş kartları devredilemez ve süre sonunda geçerliliğini kaybeder.

TCDD İletişim Bilgileri

Yurtiçi ve yurtdışı tren seferleri için tren bileti fiyatı, anahat, bölgesel ve yht hızlı tren seferleri ile ilgili bilgi için tren istasyonlarındaki bilet satış noktalarının iletişim bilgileri, telefon numaraları için TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yukarıda bulunan menüyü kullanarak seçeceğiniz il veya ilçede bulunan bilet gişesi telefon numaralarını bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

İzmir ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için İzmir hava durumu, peki gideceğiniz Denizli ili ve ilçelerinde hava nasıl olacak? bu durumu da öğrenmek için Denizli hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X