Selçuk İncirliova Tren Saatleri Seferleri

Güncelleme :

Selçuk İncirliova Tren Seferleri

Bölgesel Denizli İzmir Treni
09:09İzmir-Selçuk
10:02Aydın-İncirliova

53dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni
09:22İzmir-Selçuk-Çamlık
10:02Aydın-İncirliova

40dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni
10:17İzmir-Selçuk
11:14Aydın-İncirliova

57dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni
10:30İzmir-Selçuk-Çamlık
11:14Aydın-İncirliova

44dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni
12:53İzmir-Selçuk
13:45Aydın-İncirliova

52dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni
13:06İzmir-Selçuk-Çamlık
13:45Aydın-İncirliova

39dk
Bölgesel İzmir Aydın Nazilli Treni
15:03İzmir-Selçuk
15:54Aydın-İncirliova

51dk
Bölgesel İzmir Aydın Nazilli Treni
15:16İzmir-Selçuk-Çamlık
15:54Aydın-İncirliova

38dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 51dk
16:55İzmir-Selçuk
17:49Aydın-İncirliova

54dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 1s 4dk
17:08İzmir-Selçuk-Çamlık
17:49Aydın-İncirliova

41dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 2s 1dk
18:05İzmir-Selçuk
18:58Aydın-İncirliova

53dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 2s 14dk
18:18İzmir-Selçuk-Çamlık
18:58Aydın-İncirliova

40dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 3s 16dk
19:20İzmir-Selçuk
20:22Aydın-İncirliova

1s 2dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 3s 32dk
19:36İzmir-Selçuk-Çamlık
20:22Aydın-İncirliova

46dk
Sayfamızda Selçuk İncirliova Tren Saatleri ile Selçuk ve İncirliova istasyonlarından kalkan veya geçen tren seferlerini görebilirsiniz. Selçuk İncirliova tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Selçuk İncirliova Tren Saatleri Selçuk İncirliova Tren Seferleri Selçuk Treni İncirliova Treni Selçuk Tren Saatleri İncirliova Tren Saatleri

Selçuk İncirliova Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Tren Kart

Tren yolculuğu sırasında indirimli bilet almanızı sağlayan, yaş aralığınıza, tren veya tren tipine (YHT, Anahat, Bölgesel) ve sınıfına (business,economy) göre aylık veya biniş sayısına göre farklı paketleri önceden indirimli olarak alabileceğiniz bir sistemdir.
İNDİRİM ORANLARI: 5 Biniş %20 İndirim, 10 Biniş %25 İndirim, 15 Biniş %30 İndirim, 20 Biniş %35 İndirim,30 Biniş %40 İndirim
Önemli Not: Biniş hakları 60 gün içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan biniş kartları devredilemez ve süre sonunda geçerliliğini kaybeder.

TCDD İletişim Bilgileri

Yurtiçi ve yurtdışı tren seferleri için tren bileti fiyatı, anahat, bölgesel ve yht hızlı tren seferleri ile ilgili bilgi için tren istasyonlarındaki bilet satış noktalarının iletişim bilgileri, telefon numaraları için TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yukarıda bulunan menüyü kullanarak seçeceğiniz il veya ilçede bulunan bilet gişesi telefon numaralarını bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

İzmir ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için İzmir hava durumu, peki gideceğiniz Aydın ili ve ilçelerinde hava nasıl olacak? bu durumu da öğrenmek için Aydın hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X