Selçuk Konak Tren Saatleri Seferleri

Güncelleme :

Selçuk Konak Tren Seferleri

Bölgesel Denizli İzmir Treni
07:23İzmir-Selçuk-Çamlık
09:02İzmir-Konak-Basmane

1s 39dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni
07:36İzmir-Selçuk
09:02İzmir-Konak-Basmane

1s 26dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni
08:54İzmir-Selçuk-Çamlık
10:33İzmir-Konak-Basmane

1s 39dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni
09:08İzmir-Selçuk
10:33İzmir-Konak-Basmane

1s 25dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 2s 12dk
11:33İzmir-Selçuk-Çamlık
13:09İzmir-Konak-Basmane

1s 36dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 2s 25dk
11:46İzmir-Selçuk
13:09İzmir-Konak-Basmane

1s 23dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 6s 32dk
15:53İzmir-Selçuk-Çamlık
17:30İzmir-Konak-Basmane

1s 37dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 6s 45dk
16:06İzmir-Selçuk
17:30İzmir-Konak-Basmane

1s 24dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 8s 23dk
17:44İzmir-Selçuk-Çamlık
19:21İzmir-Konak-Basmane

1s 37dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 8s 36dk
17:57İzmir-Selçuk
19:21İzmir-Konak-Basmane

1s 24dk
Bölgesel İzmir Aydın Nazilli Treni 10s 14dk
19:35İzmir-Selçuk-Çamlık
21:09İzmir-Konak-Basmane

1s 34dk
Bölgesel İzmir Aydın Nazilli Treni 10s 27dk
19:48İzmir-Selçuk
21:09İzmir-Konak-Basmane

1s 21dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 11s 20dk
20:41İzmir-Selçuk-Çamlık
22:21İzmir-Konak-Basmane

1s 40dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 11s 34dk
20:55İzmir-Selçuk
22:21İzmir-Konak-Basmane

1s 26dk
Sayfamızda Selçuk Konak Tren Saatleri ile Selçuk ve Konak istasyonlarından kalkan veya geçen tren seferlerini görebilirsiniz. Selçuk Konak tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Selçuk Konak Tren Saatleri Selçuk Konak Tren Seferleri Selçuk Treni Konak Treni Selçuk Tren Saatleri Konak Tren Saatleri

Selçuk Konak Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Tren Kart

Tren yolculuğu sırasında indirimli bilet almanızı sağlayan, yaş aralığınıza, tren veya tren tipine (YHT, Anahat, Bölgesel) ve sınıfına (business,economy) göre aylık veya biniş sayısına göre farklı paketleri önceden indirimli olarak alabileceğiniz bir sistemdir.
İNDİRİM ORANLARI: 5 Biniş %20 İndirim, 10 Biniş %25 İndirim, 15 Biniş %30 İndirim, 20 Biniş %35 İndirim,30 Biniş %40 İndirim
Önemli Not: Biniş hakları 60 gün içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan biniş kartları devredilemez ve süre sonunda geçerliliğini kaybeder.

TCDD İletişim Bilgileri

Yurtiçi ve yurtdışı tren seferleri için tren bileti fiyatı, anahat, bölgesel ve yht hızlı tren seferleri ile ilgili bilgi için tren istasyonlarındaki bilet satış noktalarının iletişim bilgileri, telefon numaraları için TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yukarıda bulunan menüyü kullanarak seçeceğiniz il veya ilçede bulunan bilet gişesi telefon numaralarını bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

İzmir ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için İzmir hava durumu, peki gideceğiniz İzmir ili ve ilçelerinde hava nasıl olacak? bu durumu da öğrenmek için İzmir hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X