Konak Basmane Aydın Tren Saatleri Seferleri

Güncelleme :

Konak Basmane Aydın Tren Seferleri

07:42İzmir-Konak-Basmane
10:13Aydın-Merkez

2s 31dk
07:42İzmir-Konak-Basmane
10:27Aydın-Merkez-Umurlu

2s 45dk
08:53İzmir-Konak-Basmane
11:27Aydın-Merkez

2s 34dk
08:53İzmir-Konak-Basmane
11:40Aydın-Merkez-Umurlu

2s 47dk
11:30İzmir-Konak-Basmane
13:56Aydın-Merkez

2s 26dk
11:30İzmir-Konak-Basmane
14:08Aydın-Merkez-Umurlu

2s 38dk
13:41İzmir-Konak-Basmane
16:05Aydın-Merkez

2s 24dk
13:41İzmir-Konak-Basmane
16:17Aydın-Merkez-Umurlu

2s 36dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 0dk
15:30İzmir-Konak-Basmane
18:04Aydın-Merkez

2s 34dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 0dk
15:30İzmir-Konak-Basmane
18:16Aydın-Merkez-Umurlu

2s 46dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 1s 11dk
16:41İzmir-Konak-Basmane
19:09Aydın-Merkez

2s 28dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 1s 11dk
16:41İzmir-Konak-Basmane
19:21Aydın-Merkez-Umurlu

2s 40dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 2s 24dk
17:54İzmir-Konak-Basmane
20:33Aydın-Merkez

2s 39dk
Bölgesel Denizli İzmir Treni 2s 24dk
17:54İzmir-Konak-Basmane
20:45Aydın-Merkez-Umurlu

2s 51dk
Sayfamızda Konak Basmane Aydın Tren Saatleri ile Konak Basmane ve Aydın istasyonlarından kalkan veya geçen tren seferlerini görebilirsiniz. Konak Basmane Aydın tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Konak Basmane Aydın Tren Saatleri Konak Basmane Aydın Tren Seferleri Konak Basmane Treni Aydın Treni Konak Basmane Tren Saatleri Aydın Tren Saatleri

Konak Basmane Aydın Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Tren Kart

Tren yolculuğu sırasında indirimli bilet almanızı sağlayan, yaş aralığınıza, tren veya tren tipine (YHT, Anahat, Bölgesel) ve sınıfına (business,economy) göre aylık veya biniş sayısına göre farklı paketleri önceden indirimli olarak alabileceğiniz bir sistemdir.
İNDİRİM ORANLARI: 5 Biniş %20 İndirim, 10 Biniş %25 İndirim, 15 Biniş %30 İndirim, 20 Biniş %35 İndirim,30 Biniş %40 İndirim
Önemli Not: Biniş hakları 60 gün içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan biniş kartları devredilemez ve süre sonunda geçerliliğini kaybeder.

TCDD İletişim Bilgileri

Yurtiçi ve yurtdışı tren seferleri için tren bileti fiyatı, anahat, bölgesel ve yht hızlı tren seferleri ile ilgili bilgi için tren istasyonlarındaki bilet satış noktalarının iletişim bilgileri, telefon numaraları için TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yukarıda bulunan menüyü kullanarak seçeceğiniz il veya ilçede bulunan bilet gişesi telefon numaralarını bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

İlginizi Çekebilir

İzmir ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için İzmir hava durumu, peki gideceğiniz Aydın ili ve ilçelerinde hava nasıl olacak? bu durumu da öğrenmek için Aydın hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Size bir önerimiz daha var. Şayet ben tren ile seyahat etmekten vazgeçtim diyorsanız da sizi İzmir yada Aydın sayfamıza bekleriz. Bu sayfada İzmir Aydın arası kaç km, kaç saat? yol ve trafik durumu ile bu yolculuktaki yakıt maliyetini öğrenebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X