Zonguldak Çaycuma Filyos Tren Saatleri Seferleri

Güncelleme :

Zonguldak Çaycuma Filyos Tren Seferleri

Bölgesel Karabük Zonguldak Treni 12dk
07:30Zonguldak-Merkez
08:15Zonguldak-Çaycuma-Filyos

45dk
Bölgesel Karabük Zonguldak Treni 18dk
07:36Zonguldak-Merkez-Kapuz
08:15Zonguldak-Çaycuma-Filyos

39dk
Bölgesel Karabük Zonguldak Treni 22dk
07:40Zonguldak-Merkez-İnağzı
08:15Zonguldak-Çaycuma-Filyos

35dk
Bölgesel Karabük Zonguldak Treni 4s 12dk
11:30Zonguldak-Merkez
12:14Zonguldak-Çaycuma-Filyos

44dk
Bölgesel Karabük Zonguldak Treni 4s 18dk
11:36Zonguldak-Merkez-Kapuz
12:14Zonguldak-Çaycuma-Filyos

38dk
Bölgesel Karabük Zonguldak Treni 4s 21dk
11:39Zonguldak-Merkez-İnağzı
12:14Zonguldak-Çaycuma-Filyos

35dk
Bölgesel Karabük Zonguldak Treni 6s 7dk
13:25Zonguldak-Merkez
14:08Zonguldak-Çaycuma-Filyos

43dk
Bölgesel Karabük Zonguldak Treni 6s 13dk
13:31Zonguldak-Merkez-Kapuz
14:08Zonguldak-Çaycuma-Filyos

37dk
Bölgesel Karabük Zonguldak Treni 6s 16dk
13:34Zonguldak-Merkez-İnağzı
14:08Zonguldak-Çaycuma-Filyos

34dk
Bölgesel Karabük Zonguldak Treni 11s 7dk
18:25Zonguldak-Merkez
19:17Zonguldak-Çaycuma-Filyos

52dk
Bölgesel Karabük Zonguldak Treni 11s 13dk
18:31Zonguldak-Merkez-Kapuz
19:17Zonguldak-Çaycuma-Filyos

46dk
Bölgesel Karabük Zonguldak Treni 11s 16dk
18:34Zonguldak-Merkez-İnağzı
19:17Zonguldak-Çaycuma-Filyos

43dk
Sayfamızda Zonguldak Çaycuma Filyos Tren Saatleri ile Zonguldak ve Çaycuma Filyos istasyonlarından kalkan veya geçen tren seferlerini görebilirsiniz. Zonguldak Çaycuma Filyos tren bileti fiyatlarını öğrenmek, bilet satışı yapan tren istasyonları gişe telefon numaraları, çalışma saatleri bilgileri için ise TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Zonguldak Çaycuma Filyos Tren Saatleri Zonguldak Çaycuma Filyos Tren Seferleri Zonguldak Treni Çaycuma Filyos Treni Zonguldak Tren Saatleri Çaycuma Filyos Tren Saatleri

Zonguldak Çaycuma Filyos Tren Bileti Fiyatları

Yüksek Hızlı Tren bilet, Anahat veya Bölgesel hatlar için tren bilet fiyatlarını öğrenmek, online veya telefon ile tren bileti satın almak için TCDD Eybis online e-bilet sistemini kullanabilirsiniz. Site linkine ilgili tren sayfasından ulaşabilir, normal ve hızlı tren bileti satışı ve çağrı merkezi numarasını da yine tren sayfasında bulunmaktadır.

Tren Kart

Tren yolculuğu sırasında indirimli bilet almanızı sağlayan, yaş aralığınıza, tren veya tren tipine (YHT, Anahat, Bölgesel) ve sınıfına (business,economy) göre aylık veya biniş sayısına göre farklı paketleri önceden indirimli olarak alabileceğiniz bir sistemdir.
İNDİRİM ORANLARI: 5 Biniş %20 İndirim, 10 Biniş %25 İndirim, 15 Biniş %30 İndirim, 20 Biniş %35 İndirim,30 Biniş %40 İndirim
Önemli Not: Biniş hakları 60 gün içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan biniş kartları devredilemez ve süre sonunda geçerliliğini kaybeder.

TCDD İletişim Bilgileri

Yurtiçi ve yurtdışı tren seferleri için tren bileti fiyatı, anahat, bölgesel ve yht hızlı tren seferleri ile ilgili bilgi için tren istasyonlarındaki bilet satış noktalarının iletişim bilgileri, telefon numaraları için TCDD iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yukarıda bulunan menüyü kullanarak seçeceğiniz il veya ilçede bulunan bilet gişesi telefon numaralarını bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Yüksek hızlı trenlerde; Standart Bilet; 1 değişiklik ve Açık Bilete Çevirme hakkı bulunur.Esnek Bilet; 3 değişiklik, açık bilete çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Anahat Trenlerinde; Yalnızca Standart bilet satılmakta olup, Değişiklik, Açık Bilete Çevirme ve iade hakkı bulunan biletlerdir.Bölgesel Trenlerde;Bölgesel trenlerimizde gişelerimizden bilet satılmaktadır. İade, değişiklik veya açık bilete çevirme hakkı bulunmayan biletlerdir.
Değişiklik veya iade edeceğiniz biletleri kesinti yapılmadan 180 gün geçerli AÇIK BİLET‘e dönüştürebilirsiniz. Açık biletleri, tüm YHT ve Anahat trenlerinde, biletinizi alırken, para yerine kullanabilirsiniz. Açık biletlerinizin, geçerlilik süresi dolduğunda, tamamını veya bir kısmını herhangi bir bilet satın almakta kullandığınızda açık bilet bedelinin tamamı geçerliliğini yitirir. Açık Bilet kullanılırken Ödeme ekranında “Açık Bilet Kullan” seçeneği işaretlenerek açık bilet numarasının yazılması gerekmektedir.Kalan bedel hiç bir şekilde iade edilmemektedir. Not: Açık biletle alınan biletlerde değişiklik, iade ve açık bilete çevirme hakkı bulunmamaktadır.
Gişelerimizden; Nakit, Kredi kartı, Açık Bilet kuponu ile, Acente ve PTT’lerimizden Nakit ve Açık Bilet ile, İnternet, Mobil ve Müşteri Hizmetlerinden Kredi kartı ve Açık Bilet Kuponu ile ödeme yapılabilmektedir.
Kredi kartı özellikli Banka Kartı ile bilet satın alınabilmektedir. Ancak İade söz konusu olduğunda iade ücretinin kartınıza yansıması için bankanıza başvurmanız gerekmektedir.

YHT ve Anahat Trenlerindeki İndirimler

Zonguldak Tren Seferleri

Zonguldak Tren Seferleri

İlginizi Çekebilir

Zonguldak ili ve ilçelerinde hava nasıl? öğrenmek için Zonguldak hava durumu, peki gideceğiniz Zonguldak ili ve ilçelerinde hava nasıl olacak? bu durumu da öğrenmek için Zonguldak hava durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler TCDD Taşımacılık A.Ş.' nin internet sitesinden alınmaktadır ve tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu TCDD web sitesinden teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X