Gestaş Kabatepe Gökçeada Feribot Sefer Saatleri

GESTAŞ Gökçeada > Çanakkale Kabatepe Saatleri

07:00
13:00
18:00

GESTAŞ Çanakkale Kabatepe > Gökçeada Saatleri

09:00
15:00
20:00
Vapur Saatleri, Deniz Otobüsü, Feribot Seferleri

Vapur Seferleri

İDO, BUDO, Şehir hatları ve Kocaeli ilindeki vapur, feribot, arabalı vapur, deniz otobüsü seferlerine ait çalışma saatlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Gitmek istediğiniz güzergaha ait vapur saatlerine yukarıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sefer kalkış saatinize en az 30 dakika kala bilet satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
İDO terminallerimizdeki gişeler ve acentelerimiz aracılığıyla nakit veya kredi kartı ile satın aldığınız biletler için, gişelerimize veya en yakın acentemize başvurmanız yeterlidir. www.ido.com.tr web sitemiz, İDO Mobil uygulamamız veya çağrı merkezimiz üzerinden satın alınan biletler için ise www.ido.com.tr ve yine çağrı merkezimiz aracılığıyla ilgili bilet sınıfının kuralları çerçevesinde değişiklik/iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
ÖĞRENCİLER / ÖĞRETMENLER;İndirimli İstanbul Kart sahibi öğrenciler ve öğretmenler ise, temassız turnikeden geçerken indirimli tarife ile geçiş yapmaktadırlar.60 YAŞ VE ÜZERİ;4736 sayılı kanuna göre 60 yaş ve üzeri olan yolcularımız, İstanbul´da ikamet ettiklerini belgelemek şartıyla İETT´ten alacakları indirimli seyahat kartlarını kullanmak suretiyle indirimli olarak seyahat etmektedir.65 YAŞ VE ÜZERİ;65 yaş ve üzerindeki yolcularımız İETT´ten alacakları ücretsiz seyahat kartlarını kullanmak suretiyle ücretsiz olarak seyahat etmektedir.ENGELLİLER;Engellilik durumlarını belgeleyen yolcularımız İETT'den alacakları ücretsiz seyahat kartlarını göstererek tüm hatlarda ücretsiz seyahat etmektedirler.GAZİLER, ŞEHİT ve GAZİLERİN DUL ve YETİMLERİ;İETT'den alacakları kart ile ücretsiz seyahat etmektedirler.
Bilet satış büroları , Şehreküstü ist. Kişiselleştirme ofisinden ve Hamitler ist. Kişiselleştirme ofisinden, Uludağ Üniversitesi Kişiselleştirme ofisinden, Arabayatağı Kişiselleştirme Ofisinden, Bursa Terminali Eminönü/Sirkeci, Mudanya iskelesindeki BUDO Gişelerinden, Çağrı merkezi ile internetten biletinizi alabilirsiniz.
Bilet iptalinin sadece online alınan biletlerde, sefer saatine 12 saatten fazla süre varsa bilet bedelinin %15 i kadar kesinti yapılarak bilet iptal edilebilecektir. *Sefer saatine 12 saat ile 1 saat arasında süre varsa bilet bedelinin %35 i kadar kesinti yapılarak bilet iptal edilebilecektir. * Sefer saatine 1 saatten az bir süre kaldığında bilet iptal ve değişiklik yapılamaz
Kullanım Şartları: Bu sitede yayınlanan bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup maruz kalınan herhangi bir kayıp veya zarara karşı Luneks.com sorumluluk kabul etmemektedir. Luneks.com bu bilgilerin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi hiçbir şekilde tazminat talebini de kabul etmez. Bilgilerin doğruluğunu teyit ediniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.X
expand_less